نتایج جستجو برای عبارت :

گزارش | حرمت مقابله به مثل در تهاجم بیولوژیکی

تبیین‌ عقاید شیعه‌ به‌ بهترین‌ بیان‌ و زیباترین‌ شکل‌ از جمله‌ مسائل‌ مهمی‌ است‌ که‌ باید نسبت‌ به‌ آن‌ اهتمام‌ شود و برای‌ مقابله‌ با تهاجم‌ دشمن‌، توجه‌ مضاعف‌ به‌ این‌ نقطه‌ حساس‌، ضروری‌ است‌. ۱۳۷۴/۰۲/۳۰
عناوین اصلی کتاب گناه شناسی: پیش گفتار؛ مقدمه؛ کلیاتی در مورد مفهوم شناسی فرهنگ؛ غالب صاحب نظران علوم اجتماعی به پدیده تهاجم فرهنگی توجه داشته و درباره ی پیشینه، زمینه ها و عوامل آن بحث کرده اند.؛ این که نوجوانان و جوانان مسلمان، به خصوص در کشور اسلامی ایران، هدف لبه ی تیغ هجوم فرهنگی […]
نوشته دانلود کتاب جوانان و تهاجم فرهنگی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
استاد طائب در جلسه پنجم نیز به بحث «مقابله به مثل در تهاجم بیولوژیکی» پرداختند. ایشان اهداف تهاجم بیولوژیکی را نابودسازی نیروی انسانی، زوال فرهنگی و تخریب اقتصادی برشمردند و دفاع در برابر این تهاجم را از نظر عقلی و نقلی واجب دانستد.
ادامه مطلب
یوم علی آل رسول عظیم؛
باتوجه به اینکه روز اول سال99 مصادف با شهادت آقامون موسی بن جعفر هست، پیامهای تبریک رو به تعویق بندازید و به همه سفارش کنید روز حزن اهل بیت هست اگر میشه در منزل روضه برقرارکنیمحتی 2/3نفری؛ قطعااا با یک گوشهء چشم اهلبیت علیهم السلام بلا دفع خواهد شد.. انشاالله
باعث نشیم باز هم با فراموش شدن اهلبیت ونگه نداشتن حرمت روز حزنشون بلا بر جامعه مسلمین طولانی بشه..
پارسال اول عید شهادت خانم حضرت زینب سلام الله علیها بود مردم حرمت ن
کرونا به من نشان داد
هنوز هم هیچ قرنطینه ای
توان مقابله با
دلِ جامانده در حرمت را ندارد...
دلم برای هیچکس آنقدر تنگ نیست
که تحملش سخت باشد!!!..
اما;کرونا خاست بگوید
هیچ کس لایقِ زیارت نیست; نگران نباش
صبر کن...تا لایق شوی...!
#السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
#کرونا درمانی
«کسی که دروغ می گوید و دروغهایش را هم باور می کند، دیگر هرگز نمی تواند حقیقت را دریابد، نه در خودش و نه در اطرافیانش؛ در نتیجه هم حرمت خودش را از بین می برد و هم حرمت دیگران. وقتی کسی رعایت حرمت خودش و دیگران را نکند، دیگر کسی را دوست نخواهد داشت و در نبودن عشق موقعی که می خواهد خود را سرگرم کند به شهوت و گناه رو می آورد، آنوقت در فساد و تباهی حالتی حیوانی پیدا می کند و همه این ها از دروغ گفتن به خود و به دیگران ناشی می شود.»
برادران کارامازوف، فئ

بحث تهاجم فرهنگی، از مباحثی است که در جامعه کنونی ما دارای اهمیت بسیار زیادی برای بررسی و توجه است. تهاجم فرهنگی علی رغم بحثها، میزگردها، کنفرانسها و ... زیادی که در چند سال اخیر صورت گرفته، هنوز به طور کامل شناسایی نشده و دیده می‏‏ شود که هر گوینده و نویسنده و سازمان مسئولی، به اندازۀ توان خود به بررسی آن پرداخته و جنبه هایی از این موضوع را روشن ساخته است.
ادامه مطلب
قلب ، مهمانخانه نیست که آدم‌ ها بیایند دو سه ساعت یا دو سه روز توی آن بمانند و بعد بروند... قلب، لانه‌ ی گنجشک نیست که در بهار ساخته بشود و در پاییز باد آن را با خودش ببرد..
قلب؟ راستش نمی دانم چیست ، اما این را می دانم که فقط جای آدمهای خیلی خوب است!
نادر ابراهیمی

+داش مشتی ها میگن : دل که کاروانسرا نیست بیان و برن !
++دل حرمت داره . اگر حرمت دل را شکستیم یعنی حرمت مهربانی و انسانیت را 
حرمت عشق را شکستیم .
و اگر چنین کرده ایم به نظرتون هنوز میتونیم ب
این روزها...
این روزها حس دیگری دارم!
این روزها چادرم را جور دیگری می بینم.
این روزها چادرم را باغرور برسر می کنم.
این روزها چادرم را که سرمی کنم احساس وظیفه می کنم!
احساس وظیفه درمقابل اعمالی که انجام می دهم ، احساس وظیفه درمقابل حرمت چادرم.
این روزها حرمت چادرم را بیشتر حس می کنم.
حرمت چادری را که یادگار مادرم فاطمه (س)است.
حرمت چادری که خون بهای شهیدان است.
حرمت چادری راکه در عاشورا از سر زینب نیفتاد!
حرمت چادری راکه جان ها برای بودنش رفته اند.
پرسش شما: آیا در برابر تهاجم زیستی می‎توان مقابله به مثل کرد؟

پاسخ استاد: تهاجم زیستی حرام است؛ تهاجم در اسلام دفاعی است و به هر قیمتی نیست. دفاع ما فقط برای دفع مهاجم است بنابراین در مقابل مهاجم عمل می‌کند، ولو این‌که مهاجم در هجوم هیچ قانونی را رعایت نکند.
بنابراین در جنگ تحمیلی صدام بیمارستان‌های ما را بمباران می‌کرد، سدهای آب، کارخانه‌های برق و... را می‌زد. ولی هرگز امام اجازه ندادند که شهرهای عراق مورد هجوم قرار بگیرد چون مردم در آ
توضیحات فایل:
دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد
کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند در این بخش گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد در ۴۷ صفحه قابل ویرایش آماده و استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.
فهرست گزارش کارورزی۱:
مقدمه.....................................................................۳
تشکر وقدردانی..........................................................۵
گزارش روز اول........................................................۶
گزارش فیزیکی..........................................................۹
گزارش ساختاری........................................................۲۲
کاش میشد امروز مشهد بودم..
نفس که میکشم الان حس نفوذ هوای صبحایی دارم که از ایستگاه راه آهن به سمت حرمت تو ریه هام پخش میشد
اونجا وارد خیابان امام رضا میشم و تمام مسیر چشم میدوزم به حرمت..
انقدر هم هولم که از ذوق دوسه باره بهت سلام میکنم و دوباره و دوباره..
امروز رو اگر میشد مشهد بود،
لباس تیره میپوشیدمو
باز تنهایی میومدم حرمت..
از باب الجوادت میومدم..
سلام میکردم همونجا مینشستم..
یه گوشه کنار یکی از ستون های باب الجوادت..
بهت تسلیت میگفتم..
باهات
پاسخ:۱-فلسفه وجودى ماههاى حرام :فلسفه وجودى ماههاى حرام از سوى خدا و به خاطر دست کشیدن از قتل و خون ریزى وجدال است، تا دامنه ی آرامش و امنیّت فراگیر شود و آدمیان در این مدّت با آسایش خاطر بتوانند در سایه عبادت و بندگى خدا سعادت خویش را تأمین نمایند.انسانى که مدتى نسبتاً طولانى سختى ها و گرفتارى هاى جنگ را پشت سر گذاشته، با خاموش شدن صداى چکاچک شمشیرها در ماههاى حرام فرصت پیدا مى کند به گذشته خود بیندیشد.اى بسا ترک جنگ دراین مدت عاملى براى برقر
به نقل از سایت مشاوره حقوقی دینا ، قانونگذار در قانون مجازات اسلامی به جرم توهین یا هتک حرمت پرداخته است و اگر شاکی قصد شکایت و پیگیری از جرم هتک حرمت را داشته باشد ، می تواند شکایت خود را با ارائه شکواییه هتک حرمت به مرجع قضایی مطرح کند . تنظیم و نوشتن شکوائیه هتک حرمت نیاز به دانش حقوقی خاصی ندارد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تنظیم شکواییه هتک حرمت بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1374/نمونه-شکواییه-هتک-حرمت.html
هنر مقابله با حملات DDoS لایه 7 بر توانایی تشخیص ترافیک تولید شده توسط انسان نسبت به ترافیکی که توسط ربات تولید می گردد، استوار است، که آن را نسبت به دفاع در برابر حملات حجمی مشکل تر می کند. درحالیکه حملات لایه 7 به رشد پیچیدگی خود حتی با تغییر الگوها و امضاها حمله، ادامه می دهند، سازمان ها و مبارزه کنندگان در مقابل حملات DDoS به یک استراتژی مقابله پویا در محل نیاز خواهند داشت. قابلیت مشاهده لایه 7 همراه با نظارت فعال و سیستم هشدار پیشرفته، برای د
حرمت پدر ، حرمت خداست

●اسلام و احترام پدر
اسلام برای پدرانی که وظیفه ی خود را به درستی انجام می دهند، ارزش و احترم قائل است. این ارزش و احترام به حدی است که در آیات قران پس از انجام وظیفه ، احترام به خدا و اطاعت از فرمانش از احترام به والدین یاد شده است.در اینجا چند نمونه از موارد ارزش و احترام پدر را ذکر می کنیم : 

ـ اصل بر رعایت حکم پدر است و بدون اجازه ی او‏، جز در واجبات نمی توان گام برداشت. فرزند وظیفه دارد بال رحمت و عنایت خود را در ز
رئیس جهاد کشاورزی آب پخش گفت:جمعیت میلیاردی ملخ های صحرایی از امارات و عربستان به سمت جنوب کشور مهاجرت کرده اند و اگر بدرستی با آنها مقابله نشود تا 5 سال مهمان ما خواهند بود.
به گزارش سفیر جنوب؛مهندس محمد اسماعیل شفیعی در نشست شورای اداری بخش آب پخش اظهار داشت:جمعیت میلیاردی ملخ های صحرایی از امارات و عربستان به سمت جنوب کشور مهاجرت کرده اند و اگر بدرستی با آنها مقابله نشود تا 5 سال مهمان ما خواهند بود.
ادامه مطلب
عملیات زیستی هم شرایطی شبیه به حمله اتمی را دارد و استفاده از آن حرام است. در عملیات بیولوژیک عبور از خطوط بی‌معناست چون وقتی کسی در منطقه به ویروس آلوده می‌شود به بیمارستان برده شده تا مداوا شود.
پایگاه تاریخ تطبیقی؛ حجت‎الاسلام والمسلمین مهدی طائب از اساتید دروس خارج حوزه علمیه قم در پنجمین جلسه درس خارج دفاع بیولوژیکی که روز دوشنبه(01/02/99) به صورت مجازی برگزار شد، اهداف تهاجم را نابودسازی نیروی انسانی، زوال فرهنگی و تخریب اقتصادی برشمر
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوانبه نقل از پایگاه خبری کنگره آمریکا [هیل]، نتایج نظرسنجی جدید نشریه وال استریت ژورنال و شبکه ان بی سی حاکی از آن است که بیش از نیمی از آمریکایی‌ها از اقدام دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مقابله با شیوع ویروس کرونا ناراضی هستند و معتقدند او در ابتدای وقوع بحران، آن را به اندازه کافی جدی نگرفته است.
بر این اساس، ۵۲ درصد رای دهندگان اعلام کردند ترامپ در اطلاع رسانی به موقع و اقدام سریع برای مقا
هنجارها«طلبه-کارگر» کاراکتر جذاب سینمای ایران!آیا انتقاد از روحانیت در رسانه جایز است؟کدام آثار، تصویر دقیقی از روحانیت نمایش داده‌اند؟ گزارشکدام بازیگران معروف در نقش «روحانی» ظاهر شده‌اند؟ راهکار:آیا حوزه علمیه نمی‌خواهد از لباس و حرمت علمای اسلام دفاع کند؟ مطالب این پرونده منتشر شد
در بند ششم و هفتم وظایف شورای عالی مجازی آمده است: «اهتمام ویژه به سالم سازی و حفظ امنیت همه جانبه فضای مجازی کشور و نیز حفظ حریم خصوصی آحاد جامعه و مقابله مؤثر با نفوذ و دست اندازی بیگانگان در این عرصه... ترویج هنجارها، ارزش ها و سبک زندگی اسلامی ایرانی و ممانعت از رخنه ها و آسیب های فرهنگی و اجتماعی در این عرصه و مقابله مؤثر با تهاجم همه جانبه فرهنگی و نیز ارتقای فرهنگ کاربری و سواد فضای مجازی جامعه.»

ادامه مطلب
ده پایه اصلی حرمت نفس:
۱.من خوب هستم
۲.من خواستنی و دوست داشتنی هستم
۳. از چیزی که هستم و دارم خجالت نمی کشم
۴.از آدمها نمی ترسم
۵.من منم و تو تو ،مثلا اگر تو غذا بخوری من سیر نمیشم من هم جداگانه نیاز به غذا دارم
۶.مقدس ترین جهان انسان است نه بت نه میهن نه کسی که من رابرایش قربانی کنند
۷.ما انسانها برابریم و مساوی ما عین هم هستیم دقیقا ازنظر جسمی و نیازها
۸.من ارزش و اهمیت دارم حرف و وقت من مهم است و حرف توهم مهم است
۹.من نه ازتو بهترم نه بدترم ما فقط
برای برخی از افراد، مقابله با اضطراب اجتماعی به معنای دوری از انواع رویدادهای اجتماعی، از جمله مواردی است که به طور معمول می تواند موجب سرگرمی و شادی باشند، مانند میهمانی یا مراسم فارغ التحصیل و ….
به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، اضطراب اجتماعی می تواند منجر به انزوا و کاهش اعتماد به نفس شود. با انجام چه کارهایی می توانیم بر این اضطراب غلبه کنیم؟
۱- از راه های منفی دوری کنیم
حالات منفی عاطفی و روانی مرتبط با اضطراب اجتماعی می تواند منجر به علائ
چگونه با اضطراب و نگرانی مقابله کنیم؟
افرادی که دچار اصطراب و نگرانی هستند در زندگی دچار مشکلات جسمی و روحی زیادی می شوند پس بهتر است که فکری به حال اضطراب درون خود بکنید .در ادامه شما را با روش مقابله با اضطراب آشنا می کنیم
به ادامه بروید
ادامه مطلب
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت

راه و روش های مناسب برای مقابله با استرس

اضطراب و استرس از مشکلات بسیار رایج در جامعه امروزی است که درصد بالایی از افراد جامعه با آن درگیرند.
استرس ناشی از عوامل متعددی است از قبیل عوامل وراثتی،شرایط نامناسب کاری و زندگی شخصی،زندگی ماشینی،عدم کنترل برروی امورو موارد بسیار زیاد دیگر.
اکنون برای مقابله با این مشکل چه باید کرد؟اگرراه مقابله با این مشکل را نمی دانید از شما دعوت می کنم که با ما همراه باشید .

ادامه مطلب
خبرهای فوری پلدشت - فرمانده انتظامی ماکو گفت: سارق حرفه ای در این شهرستان دستگیر شد و به ۱۱ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش خبرهای فوری پلدشت، سرهنگ میرحیدر شفیعی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کوله باغ در ماکو، ماموران پلیس دست به کار شده و با انجام کارهای اطلاعاتی نامحسوس و تحقیقات لازم سارق را شناسایی کردند.
وی با اشاره به اینکه کارکنان پلیس آگاهی متهم را زیر نظر گرفتند، ادامه داد: این فرد حین سرقت از کوله باغ دستگیر شد و در بازجویی های پلی
اوّلاً تهاجم حدّاکثری دشمن، به بسیج حدّاکثری نیروها احتیاج دارد. امروز تهاجم دشمن حدّاکثری است؛ یعنی از همه‌ی امکانات و وسایلشان دارند استفاده میکنند؛ در درجه‌ی اوّل آمریکایی‌ها، در حاشیه و ذیل آنها صهیونیست‌ها یعنی حکومت صهیونیستی؛ و در کنار و پشت سر آنها هم عموماً غربی‌ها و همه‌ی اروپایی‌ها. حالا الان مثلاً فرض کنید در اروپا منع خرید نفت بعضی از کشورهای اروپا هم از طرف آمریکا برداشته شده امّا از ما نفت نمیخرند؛ خب این دشمنی است دیگ
به مناسبت ایام الله دهه فجر

غربت!! سالهاست که دهه فجر انقلاب اسلامی ایران که پیروزی خون بر شمشیر را در اذهان تداعی می کند به افتتاح دست اوردهای مختلف سازندگی اختصاص می یابد که جای تشکر دارد.اما در این میان یک موضوع مهمی در پس پرده غفلت مسئولین امر همچنان غریب است .ان هم چیزی نیست جز حوزه فرهنگی !! هرچه در سایر حوزه ها پیشرفت قابل توجهی داشتیم به همان میزان در حوزه فرهنگ کم کاری و غفلت شده است. ان هم حوزه ای که به دلیل قوام دینی و روحیه ملی توانس
حضرت
آیت‌الله خامنه‌ای: «یک روزی هواپیمای دشمن می‌آمد و شهرهای ما را بمباران
میکرد، ما هم وسیله‌ی دفاعی نداشتیم. امروز دشمنان میدانند که جمهوری
اسلامی با موشکهای نقطه‌زن و دقیق خود میتواند مقابله کند و او را بکوبد.
دشمنانی که گاهی هوس تهاجم نظامی به سرشان میزند، بفهمند که جمهوری اسلامی،
مشت محکم و دست قوی‌ای دارد درمقابل؛ این بازدارندگی است.» ۱/۱ /۱۳۹۸
دانلود مداحی آسمانها گرد و غبار حرمت باشد و بس میثم مطیعی در شب اول محرم 96
هیئت میثاق با شهدا - شب اول محرم - حاج میثم مطیعی
متن شعر نوحه آسمانها گرد و غبار حرمت باشد و بس
آسمانها گرد و غبار حرمت باشد و بس
کهکشانها نقش و نگار علمت باشد و بس
زمین چه بی صفا بود، نبود اگر زمین کربلایت
زمان چه بینوا بود، نبود اگر محرم عزایت
جهان چه بی خدا بود، نبود اگر طنین ربنایت
عزیز مصطفی/ حسین حسین جان
شهید سر جدا/ حسین حسین جان
ـــ
دانلود نوحه آسمانها گرد و غبار

بحث تهاجم فرهنگی، از مباحثی است که در جامعه کنونی ما دارای اهمیت بسیار زیادی برای بررسی و توجه است. تهاجم فرهنگی علی رغم بحثها، میزگردها، کنفرانسها و ... زیادی که در چند سال اخیر صورت گرفته، هنوز به طور کامل شناسایی نشده و دیده می‏‏ شود که هر گوینده و نویسنده و سازمان مسئولی، به اندازۀ توان خود به بررسی آن پرداخته و جنبه هایی از این موضوع را روشن ساخته است.

در بررسی تاریخی مشاهده می ‏‏شود که «تهاجم فرهنگی
غلبه بر کروناهراسی دشوارتر از مقابله با کرونا
این روز‌ها که شیوع ویروس «کرونا» در بخش بزرگی از دنیا و از جمله کشور ما اذهان عمومی را متوجه خود کرده است، بار دیگر معضل دیرینه آشفتگی رسانه‌ای و خبری مقابله با بحران ناشی از این بیماری را با دشواری‌های جدی مواجه ساخته است. انتشار اخبار دروغ و بزرگنمایی از تلفات و پیامد‌های آن، القای یأس و مقابله با امیدآفرینی، تلاش برای بی اعتبارسازی اخبار و اطلاعات رسمی، دروغ‌پراکنی و تشویش اذهان عمومی بخ
موضوع پدافند غیرعامل در جهان هستی از قدمتی به اندازه تاریخ زندگی انسان برخوردار است. انسانهای اولیه برای در امان ماندن از خطر تهاجم حیوانات و تهدیدات پیرامونی خود به غارها و بالای درختان و دیگر مامن های طبیعی پناه میبرند، با متمدن شدن تدریجی جوامع بشری و شکل گیری زندگی شهری، احساس نیاز به امنیت بیشتر گردید و جوامع شهری برای ایجاد امنیت و حفاظت شهر از تهاجم دشمنان، اقدام به ساخت و احداث دژها، قلعه، حصار، خندق، دیوارها و موانع دفاعی در پیرا
به گزارش روزنامه نگار همشهری آنلاین در این ورزش که در روستا بوشهر برگزار می شد علی علیپور تو دقایق 6 و 38 و وحید امیر دردقیقه 26 برای تیم میهمان گلزنی کردند.داخل نیمه نخست این بازی عقاب بوشهر توان مقابله با همتای خود را نداشت بیشتر در صد مالکیت توپ متعلق بوسیله پرسپولیس بود.
عبور کن آنقدر ها هم سخت نیست…فهمیدن اینکہ بعضی ها می آیند کہ :نمانند…نباشند…نبینند…و تو اگر تمامی ِدنیا را هم حتی بہ پایشان بریزیآنها تمامی ِبهانہ های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنهابهانہ ای پیدا کنند که: بروند…دور شوند….کہ”نمانند اصلا”پس بہ دلت بسپار، وقتی از خستگی هایِ روزگارپناه بردی بہ “هر کسی” لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه امدهیا از سر ِ … !!! تا دنیایت پر نشوداز دوست داشتن هایِ پر بغضکہ دمار از روزگارت درآورد !!! نبودنش را تح
بوسیله گزارش همشهری انلاین به نقل از ایسنا، سعید عباسپور  با اعتراف این مطلب توضیح داد: با توجه بوسیله شیوع ویروس کرونا و ضرورت ایجاد تمهیدات لازم برای مقابله با گسترش آن درون شرایط احساساتی کنونی و تامین اقلام تک نیاز، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واردات اتانول برای واحد های تولیدی آزاد شد. وی امتداد داد: واحد های تولیدی مادون بازرسی موسسه حمایت و وزارت بهداشت می توانند برای استعمال و تولید مواد ضدعفونی کننده اقدام به واردات اتانول
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
خبرهای فوری پلدشت - شوط - فرمانده انتظامی شوط گفت: سارق حرفه ای با ۹ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش خبرهای فوری پلدشت؛ سرهنگ ایوب فکری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم کابل برق در شوط، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران با انجام کارهای تحقیقاتی لازم و کارهای اطلاعاتی نامحسوس موفق شدند سارق را شناسایی کرده و او را حین سرقت در یک عملیات دستگیر کنند.
وی بیان کرد: متهم در بازجویی ها به ۹ فقره سرقت سیم کا
نیروهای امنیتی کشور آفریقایی مراکش، یک جوان ۲۲ ساله این کشوز را به اتهام اهانت به مسجد و بی‌حرمتی به ساحت مقدس قرآن کریم، دستگیر کردند.
به گزارش شریعت نیوز به نقل از  ایکنا؛ به نقل از «chouftv»، این جوان مراکشی، سه‌شنبه شب (دوم مهرماه) به اتهام هتک حرمت یکی از مساجد ویژه بانوان در شهر «ابن سلیمان» به وسیله نیروهای امنیتی این کشور بازداشت شد.
به گفته منابع امنیتی، این شخص بدون هیچ دلیل مشخصی و در حالت مستی به مسجد محله «حسنی» شهر ابن سلیمان حمل

دین زنده ز خونت شده یا حسین
تا وقت ظهورش که مهیا حسین

خون بار شده عالم معنی هماره
هر سجده به تربت شده ذره دوباره

هر ذره ی تو تار وجودست حسین
هم پود وجودی و تویی نور به عین

ای پود دلم مشق به تارم همه سان
هم تار دلم عشق به پودم برسان

مهلت که تمامش به تباهی شده هین
دل را بکشان در ره عشقت شه دین

چون دور شوم از حرمت کور شوم
دل را بکنم چون حرمت شور شوم
در دل که نگاهت بتپد  ناز صفا
حاصل زنگاهت بشود کور شفا

اهداف و موضوع فعّالیّت انجمن به شرح زیر است:
ارتقای فرهنگ عمومی جامعه از طریق توجّه به فعّالیّت‌های فرهنگی، ادبی و هنری
بازیابی جایگاه شعر و ادبیّات در نسبت با انقلاب اسلامی ایران و تمدّن اسلامی
ایفای نقش شعر و ادبیّات در آسیب‌شناسی فرهنگی جامعه و مقابله با تهاجم فرهنگی
توجّه به هویّت دینی و ملّی در برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و ادبی
استعدادیابی و استعدادپروری چهره‌های جوان و نخبه در زمینۀ ادبیّات
همکاری با انجمن‌های ادبی و هنری و تمامی
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
تعریف جنگ نرم و راههای مقابله

به نام خدا

مفهوم جنگ نرم (Soft Warfare) در مقابل جنگ سخت (Warfare Hard) است و تعریف واحدی که مورد پذیرش همگان باشد ندارد.

«جان کالینز» تئوریسین دانشگاه ملی جنگ آمریکا، جنگ نرم را عبارت از “استفاده طراحی شده از تبلیغات و ابزارهای مربوط به آن، برای نفوذ در مختصات فکری دشمن با توسل به شیوه هایی که موجب پیشرفت مقاصد امنیت ملی مجری می شود”، می داند.
ادامه مطلب
بسم الله 
صدای تلویزیون را قطع کرده ام و تصویر را گذاشته ام برای خالی نبودن عریضه ! مثل همیشه تبلیغ است . یک دنیای رنگی ، شاد ، براق و لوکس . همه چیز خوب است نه، درواقع عالی است در ایده آل ترین شکل ممکن است، خانه ها عین داستان های فانتزی کتاب ها و انیمیشن ها هستند، سفره ها خوش آب و رنگ، دختر و پسرهای شیک و جذاب، مادران شاد پدرهای موفق، بچه هایی خوشبخت ، بهشت عدن پدرم آدم و مادرم حوا هبوط کرده در صفحه ی تلویزیون ! اوضاع اصلا شبیه جهان کرونا زده نیست
به گزارش مشرق، هواپیمایی قطر اعلام کرد کمک‌ها به ایران برای مقابله با کرونا را از سراسر جهان به صورت رایگان منتقل می‌کند.
احمد الباکر، مدیر عامل اجرایی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اعلام کرد این شرکت تمام کمک‌های پزشکی از هر نقطه جهان به مقصد ایران را به صورت رایگان منتقل خواهد کرد.
پیش از این شیخ تمیم بن حمد آل خلیفه، امیر قطر دستور داد با توجه به شیوع ویروس کرونا، کمک‌های پزشکی فورا به جمهوری اسلامی ایران ارسال شود.
روز گذشته دومین محموله
از قطره ای به چشمه ی بی حد رسیده ایم از فرش آمدیم و به گنبد رسیده ایم سبز است پرچمت به زبرجد رسیده ایم زائر پیاده شو که به مشهد رسیده ایم  پیش نگاه آینه ها آه میکشم بادست روی شیشه قدمگاه میکشم سیر و سلوک در فلک و ارض میکنم بال از کبوتران حرم قرض میکنم  خود را مقابل حرمت فرض میکنم با لحن خادم تو سلام عرض میکنم آن خادمی که شهره هفت آسمان شده است  انصاریان به لطف تو انصاریان شده است زائر دم در حرمت فکر درد هاست  غافل از این که آب حرم هم خودش شفاست با
موضوع پدافند غیرعامل در جهان هستی از قدمتی به اندازه تاریخ زندگی انسان برخوردار است. انسانهای اولیه برای در امان ماندن از خطر تهاجم حیوانات و تهدیدات پیرامونی خود به غارها و بالای درختان و دیگر مأمن های طبیعی پناه می بردند ، با متمدن شدن تدریجی جوامع بشری و شکل گیری زندگی شهری،احساس نیاز به امنیت بیشتر گردید و جوامع شهری برای ایجاد امنیت و حفاظت شهر از تهاجم دشمنان ، اقدام به ساخت و احداث دژها، قلعه ، حصار، خندق، دیوارها و موانع دفاعی در پی

جنگ تحمیلی عراق علیه ایران 2887 روز به طول انجامید که طی آن هزار روز نبرد فعال صورت گرفت که 793 روز حمله از سوی رزمندگان اسلام بود و 207 روز از سوی ارتش متجاوز بعثی در طول جنگ شمار 381 هزار و 680 نفر از نیروهای دشمن کشته و یا زخمی شدند و 72 هزار نفر به اسارت نیروهای اسلام در آمدند. در این هشت سال 371 فروند هواپیما و 82 فروند بالگرد دشمن منهدم شد. 1700 دستگاه تانک و نفربر، 480 قبضه توپ و سه هزار و 363 دستگاه خودرو نظامی به غنیمت ایران در آمد و و پنج هزار و 758 دستگا
از صمیم قلب برای نوشتن این مطلب تلاش میکنم و امیدوارم که باب میل سروران باشد. این مطلب کاملا دوستانه و عامیانه نوشته میشود، بنابراین این پست صرفا به بیان تجربیات و شهودات شخصی من در راه زبان های خارجی بوده است و هیچ هدف دیگری ندارد. ممکن است نظریات من با علم آکادمیک دانشگاهی منطبق نباشد. من پیشاپیش پوزش میطلبم. پس عزیزان اهل فن و تاج سر مته به خشخاش نگذارید و اگر اشتباهی دیدید به حرمت روح بلندتان نزد خودتان اصلاح بفرمایید و باب هر مشاجره ای ر
به گزارش خالدنیوز
به نقل از ایمنا، حجت الاسلام علیرضا قاسمی ظهر امروز در خطبه های نماز
جمعه شهر بادرود اظهار کرد: اولین عامل سعادت و خوشبختی انسان عفت و
پاکدامنی است که نمونه کامل آن در حضرت یوسف پیامبر است، دومین عامل سعادت و
سیادت ادب و تربیت صحیح است و سومین عامل جود و بخشش و چهارمین عامل عقل
است. 

خطیب جمعه بادرود افزود :
ادامه مطلب
در هجوم فرهنگی ابتدا یأس بر جامعه مستولی می‌شود. باید ابتدا از یأس جلوگیری کرد. قوی‌ترین عامل در جلوگیری از افسردگی ذکر خداوند متعال است. مداح‌ها هم در این مسئله بار سنگینی را به دوش دارند؛ چراکه آن‌ها ذاکر اهل‌بیت(ع) و اهل‌بیت(ع) ذاکر خدایند.
ادامه مطلب
هیچکس از هیبت ظاهری آمریکا نباید بترسد. نه از هیبت آنها نه از ثروت قارونهای اطراف خلیج فارس/ آمریکا در درون، مشکلات زیادی دارد. دولتشان منسجم نیست؛ طبق گزارش خودشان 41 میلیون آمریکایی دچار گرسنگی اند. 2 میلیون و 200هزار زندانی و بالاترین آمار مصرف مواد مخدر را دارند و 31 درصد تیراندازیهای جمعی در آمریکاست/ در سیاست مقابله با جمهوری اسلامی هم قطعا آمریکا شکست خواهد خورد.
گزارش کارآموزی رشته حقوق
گزارش کارآموزی رشته حقوق، در قالب فایل pdf و در حجم 31 صفحه، شامل 5 گزارش حقوقی و 5 گزارش کیفری که پاسخ های کارآموز در مورد رای صادر شده از سوی دادگاه پس از گزارش پرونده آورده شده است. این گزارش کار آموزی در سه فصل تهیه شده است. گزارش به صورت کامل و ...
یکی از مشکلاتی که ممکن است بسیاری با آن روبرو شوند این است که هرگز یاد نگرفتید که چگونه احساسات خود را بطور مؤثر مدیریت کنید. از کودکی استراتژی هایی را برای مقابله با حوادث پریشانی و واکنش هایتان نسبت به آنها ایجاد کردید. این مانورهای دفاعی تا حدی نتیجه خلق و خوی شما و بخشی از مدلهای نقش هایی بود که در موقع رشد مشاهده می کنید. روش های مدیریت احساسات دردناک ، البته ، در بحران مشکلات زندگی موثر است و به شما کمک می کند تا از فراز و نشیب های عادی زن
گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه خبری الجزیره، هزاران نفر در سراسر آمریکا به ترغیب دونالد ترامپ، رئیس جمهور کشورشان در اعتراض به طرح فاصله گذاری اجتماعی در این کشور برای مقابله با شیوع ویروس کووید-۱۹ به خیابان‌ها آمدند.
ادامه مطلب
مدارس و دانشگاه ها تا پایان سال تعطیل شدند.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای مقابله با کرونا همه مدارس و دانشگاههای کشور تا پایان امسال تعطیل است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، دکتر نمکی پس از ششمین جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا گفت: با توجه به شیوع بالای ویروس کرونا مقرر شد همه مدارس و دانشگاه تا پایان سال 98 تعطیل شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای چندمین بار از مردم درخو
در طالقان، طی سال یه روزهایی هست که در اون روز، زمینها رو آبیاری نمی
کنند.
چون اعتقاد دارند آب آزاده و نوبت کسی نیست که آب رو به زمینش بندازه.
روزهایی مثل 21 ماه رمضان
مثل تاسوعا و عاشورا
مثل چهل و هشتمی روز
در اون روزها اصطلاحا میگن آب مودله...یعنی آزاده.
آزادمردمان طالقانی حرمت خیلی چیزها رو نگه میداشتند.
حرمت آب
حرمت عشق
حرمت محرم
حرمت امام شهیدان
همان امامی که فرمود: اگر دین هم ندارید، لااقل آزاده باشید.

با سپاس از آقای مسلم گرشاسبی از اهالی
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : آیا می‌خواهید بدانید که کدام درمان‌ها برای مقابله با گزش حشرات رختخواب بهتر است؟ اگر پاسخ شما “بله” است، می‌توانید به خواندن این نوشتار ادامه دهید تا بیشتر بدانید. راه‌های زیادی برای درمان حشرات تخت‌خواب در خانه با استفاده از سبزیجات،
ادامه مطلب
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای روزآمدسازی تجهیزات و سلاح‌های ارتش جهت مقابله با هر تهدیدی تلاش می‌کنیم.امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از بخش‌های مختلف تیپ ٢٦٤ پیاده سلماس و در جمع ارتشیان پادگان ٢٦٤ شهید عبدی این شهرستان، گفت: آمادگی تیپ ٢٦٤ سلماس و دستاوردهایی که این تیپ در دوران دفاع مقدس داشته است، جای تقدیر و تشکر داردو کارکنان تیپ ٢٦٤ اعم از پایور و وظیفه در بازدیدی که داشتیم، نشان دادند که در برابر هرگون
در محفل انس با قرآن: قرآن نیاز امروز ماست. کل جامعه بشری نیاز دارند به قرآن. قرآن است که با استکبار با ظلم، با کفر بالله صریحا مخالفت و مقابله میکند. قرآن است که با طغیان و طاغوت با قدرت مقابله میکند. اینها گرفتاری امروز بشر است/ اینهایی که میبینید عربده میکشند در موضع ریاست جمهوری یا پادشاهی فلان کشور علیه ثبات و آرامش کشورها همانهایی هستند که قران بر سر آنها داد کشیده است
به گزارش همشهری آنلاین، اعتمادآنلاین به نقل از روزنامه الشروق نوشت: داخل بر هراس و ترسی که کرونا بوسیله جان مردم و جهانگردان حاضر تو ایتالیا انداخته، مقابله با آن نیز متوقف نشده است. در همین راستا بستنی فروشی معروف «جیلاتینو انفانیتنو» که در منطقه لومباردی حضور دارد با وحی دریافت از شکل این ویروس مشت بوسیله تولید بستنی ای بوسیله شکل آن زده و اتفاقاً توجه بسیاری از مشتریان را بوسیله خویشتن جلب کرده است. از این پس ایتالیایی هایی که از کرون

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبدالمطلبغزل۱
توده ای از مرغ های آسمانی شد عیانسنگ بر منقار دارند، جای شمشیر و سنان
داشت در سر ابرهه، تخریب خانه، کعبه رامی کند الله حفظش، از شیاطین بی امان
هر که با یزدان در افتد، می شود خوار و ذلیلچون که عالم در ید و فرمان حق دارد توان
می کنند پرتاب هر یک،سنگ ریزه بر عدوکشته می گردند فیلان ،در پی ضربی چنان
می کنند غارت، اموال بنی هاشم به زوراشتران را می ربایند از قبایل بی گمان
می کند درخواست، عبدالمطلب جد
یک متخصص پوست، مو و زیبایی در این مورد گفت : اکثریت افرادی که بعد از اصلاح جوش می‌زنند نیاز به درمان پوستی ندارند چرا که پس از مدتی بدون هیچ درمانی مشکل پوستی‌شان حل خواهد شد.

دکتر خلیل صداقت‌پیشه اظهار کرد: خارج شدن مجرای ساقه مو موجب التهاب و مسدود شدن مجرا و ایجاد فولیکول و به بروز جوش منجر می‌شود.

ادامه مطلب
به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق،
شهید عباس دانشگر متولد 72 اهل سمنان و از دانشجویان دانشگاه افسری و
تربیت پاسداری امام حسین(ع) بود که بیستم خرداد ماه در دفاع از حریم اهل
بیت(ع) توسط تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید. وصینامه این شهید
را در زیر می خوانید.بسم الله الرحمن الرحیمآخر
من کجا و شهدا کجا خجالت می‌کشم بخواهم مثل شهدا وصیت کنم من ریزه خوار
سفره‌ی آنان هم نیستم،  شهید شهادت را به چنگ می‌آورد راه درازی را طی
می‌کند تا به آن
به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در پی گزارش های تعدادی از افغان های کشته شده در داخل مرز ، شبکه ای از گزارش های پلیس را اجرا می کند. سرهنگ کاظم صمدی درباره این موضوع توضیح می دهد: در این گزارش در 4 مارس 1999 در وب سایت های افغانستان منتشر شد ، اگرچه ما در آن روز حوادث قابل توجهی نداشته ایم که در مرز اتفاق افتاده باشد.
شایان ذکر است که در جریان تحقیقات اولیه هیچ حادثه خاصی در مرز گزارش نشده است. گلبدین گفت: «برای گفتگو درمورد موضوع با نگهبانان شرقی افغا
دستور فرمانده معظم کل قوا به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در زمینه مقابله با کرونا
حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور فرمانی به سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از خدمات نیروهای مسلّح به مردم در زمینه مقابله با ویروس کرونا تقدیر کردند...
ادامه مطلب
سلامت نیوز: عضو تیم تخصصی پژوهشگاه ابن سینا با اشاره به اینکه بیماری آندومتریوز قابل درمان است، گفت: این بیماری با درمان دارویی قابل کنترل و با عمل جراحی قابل درمان است.

به گزارش سلامت نیوز، رکسانا کارگر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هرچند احتمال عود بیماری بعد از عمل جراحی کم است اما برای مقابله با آن، این دسته از بیماران باید مدتی دارو مصرف کنند تا مجددا دچار دردهای ناشی از آندومتریوز نشوند.
ادامه مطلب
امروز رفتم پیش استاد !
همزمان با یکی از اساتید رشته ادبیات هم صحبتی داشتم که ایشون به حرمت سه واحدی ترم یک و شعرهای تو حافظه من و کنفرانس هایی که واسه همون درس سه واحدی ارائه کردم رومو زمین ننداختن و گفتن برم پیششون !
از دور دیدم استاد نشستن و برگه من رو به روشونه و چشم ازش برنمیدارن !هنوز رو صندلی ننشسته بودم که گفت خانوم فلانی بالاخره اومدی؟ بیا این کلید سوالا و این برگت !و من فقط داشتم میرفتم تو زمین !
که این قوانین خاص از کجاااااااا اومده؟؟؟
در روز هشتم ذی الحجه،یوم
الترویه،امام حسین(ع) آگاه شد که عمرو بن سعید بن عاص با سپاهی انبوه به مکه وارد
شده است تا او را مخفیانه دستگیر کنند و به شام برند و اگر نه...
حرمت حرم امن را
با خون او بشکنند.
آنان که رو به سوی قبله ی خویش نماز می گزارند،معنای حرمت حرم
امن را چه می دانند؟
کعبه ی آنان که در مکه نیست تا حرمت حرم مکه را پاس دارند؛
کعبه
ی آنان قصر سبزی است در دمشق که چشم را خیره میکند.
آن جا بهشتی است که در زمین
ساخته اند تا آنان را از بهشت آسمانی
تردیدی نیست که مثبت بودن و خوش بین بودن باعث می‌شود هنگام رسیدن به فرصت، توجه و استفاده از فرصت‌ها آسان تر شود.اما اگر مجبور باشید با افراد منفی مقابله کنید، مثبت ماندن دشوار است، مقوله ای که متأسفانه درصد زیادی از جمعیت محل کار را شامل می شود.
در اینجا کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا از افراد منفی تاثیر نگیرید را شرح می دهیم:در صورت امکان از آن‌ها خودداری کنید. ادامه مطلب
بهترین راهکارها برای مقابله با استرس
روشهای زیادی در علم روانشناسی برای مقابله با استرس و اضطراب وجود دارند که بواسطه آنها می توان استرس و اضطراب را از بین برد. اما با توجه به تجربیاتی که در طول سالها فعالیت بدست آورده ایم تکنیک Relaxation یا روش آرامش بخشی بهترین روش برای از بین بردن استرس و اضطراب است. استفاده از این روش و به طبع آن رسیدن به حالت آرامش مزایای بسیاری دارد که بخشی از آنها عبارتند از:
از بین رفتن تپش قلب و برقراری ریتم منظم در تپش ق
هنگام پاکسازی وب سایت ها، یکی از پیچیده ترین بخش های کار ما حصول اطمینان از پیدا کردن همه backdoor  هاست. اغلب مواقع، مهاجمان به مکان های مختلف سایت کد تزریق می کنند تا احتمال نفوذ دوباره به سایت را بالا برده و تا حد ممکن دسترسی به سایت را حفظ کنند. تحقیقات نشان می … نحوه‌ی مقابله با تروجان ها
منبع : وبلاگ ایران سرور
به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از خبرگزاری رویترز، خبرگزاری رسمیکره شمالی گزارش عدالت که کیم جونگ اون، رهبر این کشور مجله ای شخصی ازدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکادریافت کرده و روی محتوای آن به طور شدید فکر خواهد کرد. درون این گزارش جزئیات بیشتری درباره این نامه منتشر نشده اما آمده که راهنما کره شمالی آن را دارای محتوایی عالی قلمداد کرده است. کنار بنیان گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی، کیم جونگ اون گفته که روی محتوای جالب این نامه بوسیله طور
داشبورد و چارت: در سیستم‌های اطلاعات مدیریت، داشبورد و چارت ارائه گرافیکی مهم‌ترین اطلاعات موردنیاز برای رسیدن به یک یا چند هدف مشخص است؛ که در یک صفحه با دقت و نظم چیده شده‌اند، تا مدیران بتوانند با یک نگاه وضعیت موجود را نظارت کنند.آلارم: یکی دیگر از نتایج استفاده از سیستم BI آلارم است که در مواقع بحرانی آلارم‌های لازم را به مدیران داده می‌شود.گزارش: گزارش نیز یکی از خروجی‌های سیستم BI می‌باشد. که به استفاده کننده این اجازه را می‌دهد که
با توجه به اطلاعیه مطبوعاتی این گزارش ، در شب ماه رمضان 21 و شب اعتراف حضرت علی (ع) ، مراسم تشییع جنازه ، نماز جوشان کبیر ، سخنرانی و دعاهای یادآور خانه عصمت و حرمت از اماکن مختلف مذهبی کشور مانند ” امام معبد مقدس “،” حضرت معصومه (سلام الله علیها) “،” حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام “،” معبد مقدس امام خمینی (خدا رحمتش کند) “،” حسینیه همدانی “و” بیمارستان بقیه الله “(فرجه الشریف) پوشانده می شوند.
شبکه سینما؛
با توجه به نظرات انجام
oherent Market Insights سانتا مخصوص خود را دارد که مایل به ارائه تخفیف در تمام گزارش های خود است. پیشنهاد تا زمانی که سال تغییر کند ، یعنی 31 دسامبر 2019 معتبر است. با عجله ، ساعت در حال افزایش است
فرصت های جهانی برای توسعه بازار مهر و موم پمپ مکانیکی چیست؟
گزارش مهر و موم های مکانیکی پمپ مکانیکی از برخی تکنیک های مهم مانند تجزیه و تحلیل SWOT و پنج بندر پورتر برای بررسی موثر و مناسب اطلاعات استفاده می کند. آمریکای شمالی ، آمریکای لاتین ، اروپا ، آسیا و اقیانوس

دین زنده ز خونت شده یا حسین(ع)
             تا وقت ظهوری به مهیا حسین(ع)
 هر ذره ی تو تار وجودست حسین(ع)
 مهلت که تمامش به تباهی شده هین                    هین(خوار و ضعیف)
         دل را بکنم چون حر

دین زنده ز خونت شده یا حسین(ع)
                                                   تا وقت ظهوری به مهیا حسین(ع)
 خون بار شده عالم  معنی  هماره
هر ذره ی تو تار وجودست حسین(ع)
                                                هم تار دلم عشق به پودم  برسان
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
مجموعه روزی روزگاری قاسم سلیمانی (جلد اول – هجوم به تهاجم)؛ پدیدآور: عباس میرزایی؛ ناشر: یازهرا؛ دوره 2 جلدی
من صورتم سوخت، مقداری ترکش ریز به صورتم خورد، مهدی پایش زخمی شد و عمدۀ ما زخم‌های کوچکی برداشتیم؛ درحالی‌که حداقل زخم آن صحنه باید قطع شدن کامل پا می­بود. هیچ‌کس تصور نمی‌کرد ما زنده باشیم.با انفجار این ماشین، هم‌زمان پشت سر ما از جادۀ آسفالت احمد متوسلیان با ماشین رسید و قبل از آن یک آمبولانس برای نجات ما آمد که رفت روی مین و همۀ س

دین زنده ز خونت شده یا حسین
 تا وقت ظهورش که مهیا حسین

هر ذره ی تو تار وجودست حسین

دل را بکنم چون حرمت شور شوم

در دل که نگاهت بتپد  ناز صفا
 حاصل زنگاهت بشود کور شفا

وقتی که سهمم از زمین قدری تبسم بود
هر سال از این زندگی یک فصل پنجم بود
فصلی که پر بود از تنفر ، خشم ، از نفرت
فصلی که در آن مردمش یکسر تهاجم بود
جایی که دل بستن فقط مال مترسک هاست
مشروب ها از الکل یک خوشه گندم بود
یک نعره آنجا از زمین تا آسمان رفت و
مرداب طوفانی شد و دنیا تلاطم بود
عجب فصل عجیبی بود فصل پنجم عاشق
که شاعر هم دچار یکسری سو تفاهم بود
«٦٩»وَدَّتْ‌ طائِفَةٌ‌ مِنْ‌ أَهْلِ‌ الْکِتابِ‌ لَوْ یُضِلُّونَکُمْ‌ وَ ما یُضِلُّونَ‌ إِلاّ أَنْفُسَهُمْ‌ وَ ما یَشْعُرُونَ‌ گروهى از اهل کتاب دوست دارند که شما را گمراه کنند،ولى جز خودشان را گمراه نمى‌کنند و(این را)نمى‌فهمند. نکته‌ها: سیماى تهاجم فرهنگى و توطئه‌هاى دشمن براى بى‌دین کردن مسلمانان را در این آیه و سه آیه‌ى بعد مى‌بینیم.این آیه خبر از کینه‌هاى مکتبى،
ادامه مطلب
هر مالى را که قابل استفاده براى یک کارى در زندگى هست، انسان از بین ببرد، این اسراف است.مردم ما، خانواده‌ى ایرانى ما عادت به قناعت داشتند و میانه‌روىِ اسلامى به طور غالب بر مردم کشور ما حاکم بود. خانواده‌ى ایرانى نان سفره‌ى خودش را مى‌خورد و ریزه‌هاى نان را براى خوراک مرغ خانگى خود مصرف مى‌کرد. میوه را مى‌خورد و پوست میوه را براى خوراک دام و حیوانات، چه آنچه خود او داشت و یا اگر نداشت براى آنها که داشتند به مصرف مى‌رساند. لباس بزرگترها را
پایگاههای مقاومت بسیج ثارالله و امام علی (ع) روستای قوژد از شهرستان کاشمر حوزه مالک اشتر بخش مرکزی  علاوه برضدعفونی کردن  محیط روستا در قوژد از 29 اسفند دماه 1398 تا کنون با اجرای ایستگاه سلامت در وردوی روستای قوژد اقدام به غربالگری و ضدعفونی خودرو ها و وسایل نقلیه نموده که این فعالیت‌ها تا ریشه کنی کرونا ویروس تداوم دارد.
مهندس هادی واله قوژدی دهیار روستای قوژد  به خبرنگار روستا گفت : 
راه جهاد برای جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی بسته ن
به استناد سایت حقوقی دینا یکی از مشکلاتی که امروزه افراد با آن دست به گریبانند مزاحمت و پر سر و صدا بودن همسایه است . ما در این مقاله به بررسی راهکار های مسالمت آمیز و قانونی برای حل این مشکل پرداخته ایم . از جمله راهکار های قانونی برای مقابله با پر سر و صدا بودن همسایه می توان به ارسال اظهار نامه و طرح دعوا در شورای حل اختلاف اشاره کرد . البته به علت هزینه بر و زمان بر بودن راهکار های قانونی توصیه ما این است که ابتدا با استفاده از روش های مسال

در تعابیر فقهاء، معیاری برای حلیّت گوشت آبزیان بیان شده است. آنها فرموده‌اند: آنچه از روایات بدست می‌آید این است که گوشت حیوانات دریایی خورده نمی‌شود؛ یعنی خوردن آن حرام است،[1] مگر آن نوع از ماهی که پولک (فلس) داشته باشد[2] و خرچنگ از چنین ویژگی برخوردار نیست.
علاوه بر این‌که؛ برای حرمت گوشت خرچنگ، دلیل خاصّی هم در روایات وجود دارد. امام موسی بن جعفر; می‌فرمایند: «خوردن جرّی (نوعی ماهی) و لاک‌پشت و خرچنگ حرام است».[3]
بنابراین خوردن خرچنگ ا
#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
گزارش جدید سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی 
(Doing Business 2020)

بر اساس آخرین گزارش سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی (DB 2020)که توسط بخش کسب و کار بانک جهانی منتشر شد، نمره سهولت کسب وکار امسال ایران با بهبود ۱.۵ واحدی به ۵۸.۵ افزایش یافته است و با یک رتبه صعود در رده ۱۲۷ در میان ۱۹۰ کشور قرار گرفته است. 

ادامه مطلب
چند روز قبل ترامپ در واکنش به بحران کرونا در آمریکا و معضل کمبود امکانات برای انجام تستهای آزمایشگاهی جملاتی گفت که واکنش اصحاب رسانه و شبکه‌های اجتماعی آن کشور را برانگیخت وی بیان کرد:
"دولت اوباما تصمیمی در خصوص تستهای آزمایشگاهی گرفته بود که برای آنچه ما در حال انجامش هستیم مضر بود.
بنابراین چند روز قبل ضمن لغو آن تصمیم روشی را جایگزین کردیم تا تستها به شکلی دقیق‌تر و سریعتر انجام پذیرند."
در خلال اپیدمی کرونا در کشور، هفته پیش فرمانده
اگر نظر نگذاری ، انتظار نظر دارند. 
نظر بگذاری ، میگند چرا تبلیغ وبت میکنی؟ 
اگر دنبال کنی و نگی ؛ میگند چرا نمیگی ما حواسمان نیست.
دنبال بکنی و بگی ؛ میگند : این روشها منسوخ شده ، برو. 
این حرفها یعنی خفقان ، دیکتاتوری 
اگه نظر منرا تبلیغ میبینی با آن دیده ی عقب ماندت! منتشرش نکن. حذفش کن. 
در ضمن : یعنی نمی خواهید ردپایی از خواننده برای شما باقی بماند.؟؟؟ 
بجای جروبحث ، همین حالا نظرات منرا که با تهمت تبلیغ معرفی میکنی! حذفش کن ، از انتشار درش ب
به گزارش بهداشت نیوز: یک مطالعه که توسط محققان دانشگاه آکسفورد صورت گرفته بیانگر آن است که نباید برای سرفه و سرماخوردگی کودکان آنتی بیوتیک تجویز کنند زیرا این امر احتمال ابتلا آنها به بیماری را در آینده افزایش می‌ دهد.
دانشمندان این دانشگاه آکسفورد باور دارند که آنتی بیوتیک‌ ها باکتری ‌های مفیدی را از بین می ‌برند که می‌ تواند کودکان نو پا را در مقابله با سایر بیماری‌ها و عفونت ‌ها کمک کند.
ادامه مطلب
به گزارش بهداشت نیوز: یک مطالعه که توسط محققان دانشگاه آکسفورد صورت گرفته بیانگر آن است که نباید برای سرفه و سرماخوردگی کودکان آنتی بیوتیک تجویز کنند زیرا این امر احتمال ابتلا آنها به بیماری را در آینده افزایش می‌ دهد.
دانشمندان این دانشگاه آکسفورد باور دارند که آنتی بیوتیک‌ ها باکتری ‌های مفیدی را از بین می ‌برند که می‌ تواند کودکان نو پا را در مقابله با سایر بیماری‌ها و عفونت ‌ها کمک کند.
ادامه مطلب
به گزارش ایسنا؛ غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره تعطیلات سینماها در ایام شب های قدر و شهادت امام علی (ع) درون ماه مبارک رمضان بیان کرد: با توجه به آنکه حلول ماه میمون رمضان ۱۷ اردیبهشت ماه اعلام شد تاریخچه تعطیلی سینماهای بکلی کشور در ماه میمون رمضان بوسیله این شرح است: ثالث خردادماه (هجدهم رمضان و شب نوزدهم ماه فرخنده رمضان) و اولین شب عزت سینماهای بکلی کشور از ساعت ۱۸ تعطیل هستند. چهارم خردادماه (نوزدهم رمضان و روز ضربت خوردن ا
وقتی ما گزارش های مربوط به یک حادثه ای مانند هفت تیر سال 1360 را ملاحظه کنیم، آنچه روزهای اول در اخبار درج شده در مطبوعات آمده، با آنچه طی روزهای بعد می شنویم، و همین طور آنچه بعدها افراد باقی مانده گزارش کرده اند، و یا روایات رسمی حکومت از این حادثه، و نیز آنچه در سالگرد آن حادثه طی سالهای بعد گزارش می شود، همه اینها، گرچه در گزارش اصل این که این واقعه رخ داده شریک هستند، اما روایت آنها تفاوت هایی دارد که می توان بر اساس شاخص هایی زمان آنها را ت
امام جمعه اهل سنت مسجد بلال شهرستان خاش گفت: ما باید راههای مقابله با مشکلات را بیاموزیم تا با شیوه های جدید در برابر دشمن ایستادگی و و امر به معروف و نهی از منکر را اجرا کنیم.
به گزارش شریعت نیوز امام جمعه اهل سنت مسجد بلال شهرستان خاش  گفت: امر به معروف مبنای دین اسلام است که در آیات قرآن اشاره به باید شده، این باید را خداوند بر ملت مسلمان الزامی و واجب کرده است.
وی بیان کرد: در راستای نهادینه شدن این فرهنگ مهم باید گروهی امر به معروف و نهی از
امروز دنیا درگیر مقابله با #کرونا ویروس است و در این راه تجربیات بسیاری به دست آورده است. از این تجربیات باید در مقابله با ویروس‌های دیگر نیز استفاده شود. یکی از این ویروس‌ها #ابوشا نام دارد. ابوشا ویروس اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی است که فکر و روح بشر را از بین می برد و اگر خطرناک‌تر از ابولا و کرونا نباشد مطمئنا کم‌خطر نیست. این ویروس زندگی عادی بشر را مختل می‌کند. استرس و مشکلات روانی ایجاد می‌کند انسان را از خانواده و اطرافیان جدا ساخته
کسانی که از انقلاب اسلامی شکست خورده‌اند اینک با تجربه‌های جدیدتر به کمک عوامل خود به تهاجم پرداخته‌اند. آنها مساله قلمرو دین را از بُعدی دیگر که بنیادین است و پایه دین را از بُن بر می‌کند، مطرح کرده‌اند. نگرشهایی را که بعضی از متکلمان و فیلسوفان غربی در این دو قرن اخیر برای حمایت از مسیحیت یا یهودیت در برابر تهاجم و ستیز تکنولوژی، صنعت و دستاوردهای علوم تجربی با آموزه‌های دین مسیحی یا یهودی ارائه کرده‌اند، همان نگرشها به عنوان تا
معمولا اونی که بیشتر و بهتر حرف میزنه بیشتر حق بهش داده میشه. اونی که سکوت می کنه مقصر به نظر میاد. استادم همیشه بهم می گفت تو دنبال دفاع از حق خودت نیستی. و من بیشتر از حق به حرمتها فکر می کردم و مهم نبود دیگران فکر کنند نمی فهمم یا نمی تونم؛یا تو ذهنشون یا حتی به زبون، منو مقصر بدونن و بگن اگه حق باهاش بود باید از خودش دفاع می کرد. حتی مهم نبود سکوتم مهر تایید حق به جانبیشون باشه. خیلیا نمی دونن اونی که سکوت می کنه حرمت می فهمه. اونی که در مقابلت
بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّمَا
یَعْمُرُ مَسَاجِدَ اللّهِ مَنْ آمَنَ بِاللّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ
وَأَقَامَ الصَّلاَةَ وَآتَى الزَّکَاةَ وَلَمْ یَخْشَ إِلاَّ اللّهَ
فَعَسَى أُوْلَـئِکَ أَن یَکُونُواْ مِنَ الْمُهْتَدِینَ (سوره توبه، آیه
18) ستاد هماهنگی
کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور، یکی از مهمترین نهادهای انقلابی و فرهنگی
است که با محوریت خانه‌های امن الهی بر روی زمین و بر طبق رهنمودها و
منویات معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت ا
"انتقام سخت" ترکیبی که این روزها بسیار با آن مواجه شدیم و هشتگ انتقام سخت را بارها در فضای رسانه ای دیده ایم. اما این ترکیب چه تاثیری در فرآیند زندگی ما خواهد داشت؟ آیا ما هم باید در این انتقام سهمی داشته باشیم؟ سهم ما چگونه خواهد بود؟ چگونهباید خود را شریک بدانیم؟ یعنی آیا باید یک مدل زندگی جدیدی را برای خود تعریف کنیم یا رفتارهای خاصی را انجام بدهیم؟!همه سوالا ِت اینچنینی ما را به سمت مقوله " سبک زندگی" هدایت می کند. ما در این مجال به این می پر
فرهنگ و صف‌آرایی فرهنگی در مقابل دشمن آن چیزی است که بنده هم اگر در راه آن کشته شدم، احساس می‌کنم که در راه خدا کشته شده‌ام. هرکس در این راه کشته شود، در راه خدا کشته شده و هرکس در این راه، زحمتی متحمّل شود، در راه خدا متحمّل شده است. مسأله، مسأله‌ی کوچکی نیست نقش فرهنگ به نظر من یک نقش تعیین کننده و اساسی است و ما امروز مورد تهاجم هستیمامام خامنه ای مدظله العالی
مدیرعامل باشگاه تراکتور در نامه ای به رئیس سازمان لیگ به خاطر حرکت تماشاگران پرسپولیس شکایت کرد.
به گزارش مهر به نقل از سایت باشگاه تراکتور، باتوجه به خواسته و مطالبه هواداران تراکتور پیرامون فیلم منتشر شده از هواداران باشگاه پرسپولیس شکایتی در این خصوص توسط غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور تنظیم و به سازمان لیگ فوتبال ایران ارسال شد. رونوشت این شکایت نیز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشورمان ارسال شد.

در بخشی از این نامه آمد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها