نتایج جستجو برای عبارت :

پرسش از استاد | شخصیت عبدالله بن سبا

پرسش شما: عبدالله بن سبا دارای چه شخصیت تاریخی بوده است؟

پاسخ استاد: مرحوم علامه عسکری(ره) که واقعا هم در تاریخ می‌شود ایشان را «علامه» اطلاق کرد، داستان عبدالله بن سبا را بررسی کرد تا بفهمد کسی که بعضی ادعا می‌کنند پایه‌گذار شیعه است، ماورای درستی و یا نادرستی این ادعا، دارای چه شخصیت تاریخی بوده است؟ ایشان تحقیق کرد و متوجه شد که اساسا عبدالله بن سبا وجود خارجی ندارد!
این قضیه باعث شد تا ایشان تحقیق کند که آیا اشخاص دیگری هم وجود دارند
قالب وبلاگ سئو شده با موضوع پرسش مهر 19 ریاست جمهوری
قالب حرفه ای پرسش مهر 19 با طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو برای بلاگفا
قالب وبلاگ پرسش مهر 19
قالب سئو شده آموزشی با موضوع پرسش مهر 19
برای دریافت قالب پرسش مهر 19 روی تصویر زیر کلیک نمایید:

پرسش مهر 19:
سال قبل چه مهارت هایی را یاد گرفتید و برای امسال چه انتظاراتی دارید؟
‍ بازگشت عبدالله به رمشک پس از ۲۸ سال آوارگی  عبدالله، یکی از اهالی دهستان رمشک قلعه گنج است که بنا به دلایلی در سن ۱۸ سالگی سر از افغانستان درمی آورد، او پس از ۲۸ سال آوارگی و تحمل روزهای سخت، به آغوش خانواده بازگشت.
عبدالله روشن پور معروف به عبدی، اهل دهستان رمشک قلعه گنج است که تابستان سال ۱۳۷۳ در آستانه جوانی به دلایل شخصی، خانه اش و دیارش را ترک و برای پیدا کردن کار به شهرستان های همجوار همچون رودبارجنوب و عنبرآباد سفر می کند، او پس از م
✨ ترک «بسم الله الرحمن الرحیم» ✨
عبدالله بن یحیى بر امیرالمؤمنین علیه السلام وارد شد، صندلى "کرسى" در برابر آن حضرت بود، حضرت امر  فرمود که بر آن کرسى بنشیند؛ عبدالله نشست، چیزى نگذشت که چیزى بر سرش افتاد و سرش شکست و خون جارى گشت.
حضرت امر فرمود آب آوردند و خون سرش را شستشو داد و فرمود: نزدیک شو به من؛آنگاه دست بر شکاف سرش گذارد، در حالى که عبدالله سخت بى تابى مى کرد، جراحت سر را به هم آورد و بهبود پذیرفت، گویا شکستگى پدید نگشته بود؛ پس از آن
بعد از اولین جلسه ای که با استاد کاف داشتیم،حس پرواز روی ابرها را داشتم که چنین استاد باسواد و خفن نصیبمان شده!
اما این احساس شعف در جلسات بعد تبدیل به حس سرخوردگی شد!همچنان خوشحالم که  در این ترم دو درس با استاد کاف دارم اما تاب سرزنش های هرجلسه اش را ندارم.جلسه ی اول حرف هایش را گذاشتم به حسابِ استادی دلسوز که بچه هایش را نصیحت میکند و در پی ایجاد انگیزه در بچه های سرخوش است اما با تکرار حرف ها در قالب دیگر در جلسات بعدی حس یک دانشجوی خنگ و با

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدامی کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفانذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورامی زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفیباب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد در ماجراچون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جانش رهاس
امامزاده
عبدالله یکی از امامزادگان شاخص ایران است که در شهر آمل، روستای اسکوه
محله قرار دارد. در بازسازی آستان مبارک امامزاده عبدالله، امکانات رفاهی
مناسبی برای زائران از جمله زائرسراها در محوطه‌ی آن ساخته شده است.
ادامه مطلب
استادم وسط کلاس سه ساعتمون برام برام شیر کاکائو خرید و خب عمرن اگه آدم به اون قشنگیو به کسی معرفی کنم*___*
اون یارو رو دیدم اون روز و به این نتیجه رسیدم چی شد که دو روز روش کراش زدم ؟ای ننگ بر من با این انتخابای مسخرم:|
خلاصه که تمام اون چیزی که بین ما نبود تموم شد تهی مغز هم خودتونید:دی
 امروز رفتم به استاد بگم من اومدم که نگو داشته از آقا درس میپرسیده بعد من تا درو وا کردم برگشت گفت :به به قشنگ ترین وقت ممکن رسیدی(چون وقتی من رسیدم کلاس اون باید تم
السلام علیک یا ابا عبدالله
▪️باز محرم رسید، ماه عزای حسین؛
سینه‌ی ما می‌شود، کرب و بلای حسین

▪️کاش که ترکم شود غفلت و جرم و گناه
تا که بگیرم صفا، من ز صفای حسین سبک کیوکوشین کان کاراته استان همدان فرا رسیدن  ایام محرم و شهادت سیدالشهدا را ه دوستدارن این حضرت تسلیت عرض مینمایید.
اگه تا دوشنبه از این هفته ی شخمی زنده و سربلند بیرون اومدم میام مینویسم واستون
 برنامه چیه؟ 
فردا پرسش اون استاد مَرده که انگار دائم الپریوده و هی پاچه می گیره + کنفرانس که تا چند دقیقه پیش مشغول درست کردن پاورش بودم و خودشو هنوز حفظ نیستم
چهارشنبه:کوییز آناتومی سر و گردن
پنج شنبه:کلاس موسیقی که هیچی تمرین نکردم و کلی نت واسه حفظ کردن دارم
شنبه:پرسش اون استاده که جلسه قبل شاکی شدم گفتم من داوطلب بودم چرا ازم نپرسیدی اونم واسم شاخ و شونه کشید
دانلود آهنگ بستکی مریم نازی نازی از عبدالله صادقی
دانلود آهنگ بستکی مریم نازی نازی از عبدالله صادقیدانلود آهنگ ایرانی عبدالله صادقی مریم نازی نازی با لینک مستقیم و متن آهنگ
دانلود آهنگ جدید از رسانه موزیکال با کیفیت های ۳۲۰ و ۱۲۸
Download New By Abdollah Sadeghi – Maryam Az Mozical

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاری مهر، سید حسن موسوی چلک با اشاره به پرسش مهر، اظهارکرد: در تمام طول این سال ها که پرسش مهر توسط روسای جمهور کشور مطرح شد، موضوع پرسش مهر امسال یکی از ضروری‌ترین‌ها بوده است که توسط رییس جمهور به پرسش گذاشته شده است.

ادامه مطلب
سایت های خوب و زیادی تو زمینه پرسش پاسخ فارسی فعالیت میکنند مثلا جواب ۲۴ ولی یکی از سایت هایی که خیلی به نظرم خوب میاد و ظاهر خوبی داره وبسایت تک توک هستش برای پرسش پاسخ فارسی لینکش رو قرار میدم هرکی خواست میتونه ازش استفاده کنه
ادامه مطلب
سهمیه بندی؛ روایت آزاده عبدالله قادرییکی از حیله های دشمن برای اذیت و آزار ما این بود که سهمیه آب را آن قدر کم می کردند تا قادر به وضو گرفتن و انجام طهارت نباشیم. عراقیها ما را – که حدود 150 نفر بودیم – از ساعت 4:30 بعد از ظهر تا 8 صبح روز بعد در داخل آسایشگاه حبس می کردند و برای این تعداد، تنها 6-5 حلب آب در نظر می گرفتند. به همین دلیل ما آب را سهمیه بندی می کردیم تا با مشکلات کمتری مواجه شویم.
: اسرا، روزگار ظلمانی دوران اسارت را تنها با یاد خدا سپری
بسم الله الرحمن الرحیم
به اطلاع می رساند بخش " پرسش وبلاگ " به پایگاه نیز اضافه گردیده است. لذا از شما کاربران گرامی دعوت می شود تا در این پرسش شرکت نموده و نظرات خود را ارسال نمایید.
برای مشاهده این بخش می توانید از منوی وبلاگ نیز اقدام نموده یا اینجا کلیک کنید.

با تشکر / مدیریت پایگاه رسانه ای رونق تولید
در یونان باستان سقراط به دلیل خرد و درایت فراوانش مورد ستایش بود.
روزی فیلسوفی که از آشنایان سقراط بود،با هیجان نزد او آمد و گفت: سقراط میدانی درباره ی یکی از شاگردانت چه شنیده ام؟
سقراط پاسخ داد: لحظه ای صبر کن! پیش از اینکه به من چیزی بگویی از تو می خواهم آزمون کوچکی را که نامش " سه پرسش " است پاسخ دهی.
مرد پرسید: سه پرسش؟
سقراط گفت: بله درست است. پیش از اینکه درباره ی شاگردم با من صحبت کنی، لحظه ای آنچه را که قصد گفتنش را داری آزمایش می کنیم.
نخست

دانلود تلاوت زیبای سوره توبه با صدای عبدالله خلف . در این قسمت ما زیباترین تلاوت عبدالله الخلف از سوره توبه را برای شما آماده کرده ایم . 
حجم فایل : 37mb
لینک دانلود مستقیم :
https://drive.google.com/open?id=1cBNHlGrsUmGyG3HAs4En0ZT9qff9EgEO
تلاوتهای دیگر در : http://downloadbartar.blog.ir/category/قرآن/
استاد یکی از دروس آز عوض شده بعد انقدر کوچولو و بامزه است که من عمرا به ذهنم می‌رسید استاد باشه تهش میگفتم دانشجوی ترم ۶ باشه خلاصه که خیلی گوگولیه بعد این گوگولی جان امروز گفت وقتی کارشناسی بوده استادش همین استاد استندآپ کمدی بوده و خب باعث شد تصمیم بگیرم هفته دیگه دوشنبه برم از اوشون بابت تربیت چنین استاد گوگولی‌ای تشکر کنم!
بعضی وقتها دستم به کار نمیره...اصلا حوصله ندارم سمت مقاله ها برم، هرکاری میکنم که خودمو مجاب کنم که باید در فلان تایم فلان کار انجام بشه فایده ای نداره! حتی شده سینه خیز هم رفتم سمت مقاله هام، ولی در نهایت بازم برگشت خوردم!:)
امروز یه پلتیکی زدم و به حساب خودم در یک حرکت منحصر به فرد سرخودمو گول مالیدم! روش کار به این صورت انجام شد که یه پیام گذاشتم تو تلگرام برای یکی از دانشجوهای دکترا که امروز بیا در مورد فلان موضوع و مقالاتش بحث کنیم...اتفاقا ا
بعضی وقتها دستم به کار نمیره...اصلا حوصله ندارم سمت مقاله ها برم، هرکاری میکنم که خودمو مجاب کنم که باید در فلان تایم فلان کار انجام بشه فایده ای نداره! حتی شده سینه خیز هم رفتم سمت مقاله هام، ولی در نهایت بازم برگشت خوردم!:)
امروز یه پلتیکی زدم و به حساب خودم در یک حرکت منحصر به فرد سرخودمو گول مالیدم! روش کار به این صورت انجام شد که یه پیام گذاشتم تو تلگرام برای یکی از دانشجوهای دکترا که امروز بیا در مورد فلان موضوع و مقالاتش بحث کنیم...اتفاقا ا
یکی از فراخوان‌ها و همایش‌هایی که در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ نیز همانند سال‌های گذشته برگزار می‌گردد پرسش مهر ۹۸-۹۹ رئیس جمهور است. امسال نیز همانند قبل رئیس جمهور محترم پرسش مهر ۹۹-۹۸ رئیس جمهور را در رابطه با مسائل روز جامعه برای قشر فرهنگی و دانش‌آموزان مطرح کرده است.تحقیق پرسش مهر ۹۹-۹۸ آیا محیط مدرسه دلپذیر، دلخواه و شاد است
حسن روحانی پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را به موضوع وضعیت محیط مدارس اختصاص داد و از دانش آموزان سوال کرد: «محیط مد
کارگاه مجازی مهارت های پیش از ازدواج
‍ #استاد: حجت‌الاسلام والمسلمین بقایی
▫️استاد حوزه و دانشگاه، ▫️مشاور، روانشناس▫️استاد مهارتهای زندگی، خانواده و ازدواج▫️برگزار کننده بیش از۲۰۰ کارگاه مختلف در مراکز و ارگانها و مجموعه های فرهنگی
✅ #جزئیات_کارگاه:
۱. مجازی و در ایتا برگزار می شود. ۲. در طی ده جلسه صوت استاد را در کارگاه می شنوید.۳. امکان پرسش و پاسخ از استاد وجود دارد. ۴. بعد از اتمام دوره #گواهی کانون صادر می شود. ۵. #هزینه_ثبت_نام
 کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-فعا
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-ف
روزی ابوریحان درس به شاگردان می گفت که خونریز و قاتلی پای به محل درس و بحث نهاد. شاگردان با خشم به او می نگریستند و در دل هزار دشنام به او می دادند که چرا مزاحم آموختن آنها شده است. آن مرد رسوا روی به حکیم نموده چند سئوال ساده نمود و رفت. فردای آن روز، شاعری مدیحه سرای دربار، پای به محل درس گذارده تا سئوالی از حکیم بپرسد. شاگردان به احترامش برخاستند و او را مشایعت نموده تا به پای صندلی استاد برسد. دیدند از استاد خبری نیست. هر طرف را نظر کردند، اثر
هنگام بازگشت به منزل متوجه شد که دزدی از منزل ایشان فرشی برداشته و در حال بردن آن است!استاد، دزد را تا سرای بوعلی بازار تهران که مشغول فروختن قالی شد، تعقیب کرد.لحظه‌ای در مقابل فرش درنگ کرده، سپس پیش رفت و با پیش‌نهاد منفعت به طرفین، قالی را خریداری کرد. البته به شرط آن که تا منزلش حمل کند.وقتی دزد به منزل استاد رسید، تازه متوجه اصل قضیه شد!!این‌جا بود که از استاد عذرخواهی کرد و ...استاد بدون آن‌که به روی خود بیاورد فرمود: «من که ندیدم تو از خ
اشرف غنی گفت امور کشور با حکومت "دو سره" پیش نمی‌رود؛ او به رقیب انتخاباتی‌اش، عبدالله عبدالله که او هم همانند آقای غنی خود را رئیس جمهور افغانستان می‌داند، پیشنهاد کرد ریاست "شورای عالی صلح" را به عهده بگیرد.
آقای غنی گفت این پُست می‌تواند پروتکل معاونت رئیس‌جمهور را داشته باشد و بودجه، امکانات و شیوه تصمیم‌گیری این مقام قابل بحث است و او "انعطاف کامل" دارد.
آقای غنی در دیدار با رئیس و شماری از اعضای مجلس نمایندگان افغانستان همچنین گفت ه
در یونان باستان سقراط به دلیل خرد و درایت فراوانش مورد ستایش بود.
روزی فیلسوفی که از آشنایان سقراط بود،با هیجان نزد او آمد و گفت: سقراط میدانی درباره ی یکی از شاگردانت چه شنیده ام؟
سقراط پاسخ داد: لحظه ای صبر کن! پیش از اینکه به من چیزی بگویی از تو می خواهم آزمون کوچکی را که نامش " سه پرسش " است پاسخ دهی.
مرد پرسید: سه پرسش؟
سقراط گفت: بله درست است. پیش از اینکه درباره ی شاگردم با من صحبت کنی، لحظه ای آنچه را که قصد گفتنش را داری آزمایش می کنیم.

ا
#حدیث_مهدوی 
امام صادق(ع)
«عبدالله بن منصور بجلی می گوید: از محضر امام صادق (علیه‌السلام) پرسیدم: نام سفیانی چیست؟ فرمود:- «و ما تصنع باسمه اذا ملک کور الشام الخمس: دمشق و حمص، و فلسطین، و الاردن، و قنسرین، فتوقعوا عند ذلک فرجا».- «ترا با نام او چه کار؟ هنگامی که پنج ناحیه ی شام را بگیرد: دمشق، حمص، فلسطین، اردن و قنسرین را، پس منتظر فرج باشید».عبدالله بن منصور پرسید: آیا نه ماه سلطنت می کند؟ فرمود:- «نه، بلکه هشت ماه حتی یک روز هم از هشت ماه تجاوز
این پاورپوینت همراه با صدا ضبط شده است و توضیحات درس به طور کامل همراه با نقشه، نمودار و تصاویر ارائه شده است.

تکلیف:
پرسش‌های ارائه شده و فعالیت‌های مشخص شده توسط استاد را تا چهارشنبه 27 فروردین فرصت دارید در کوئرا آپلود نمایید...
لینک تکلیف در کوئرا

دریافتعنوان: تدریس مجازی درس_22_ویژگی_های_طبیعی_و_انسانی_افریقا- استاد میریحجم: 38.9 مگابایت 

#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر

«عبدالله بن عطا می گوید: به خدمت امام باقر علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: شیعیان شما در عراق بسیار فراوانند و در میان اهل بیت پیامبر کسی همانند شما نیست. فرمود: ای عبدالله! سخنان اراذل و اوباش را در مغز خود وارد کرده ای، به خدا سوگند صاحب شما من نیستم. پرسیدم:پس صاحب ما چه کسی است؟ فرمود:-«انظر من یخفی علی الناس ولادته فهو صاحبکم».-«نگاه کن، کسی که ولادتش بر مردم پوشیده بماند او صاحب شماست».
اعلام الوری/ ص402
نت و تصنیف "به سوی تو" را چند روز پیش دختر عمه ی استاد عیسی برایم ارسال کرد. امشب که غمی روی دلم سنگینی میکرد به سراغ مهراز رفتم و نواختم و نواختم و آرام شدم. قطعه، جان که گرفت به اشتراک‌ میگذارم‌. 
+ به سوی تو ترانه ای است به آهنگسازی مجید وفادار و سروده ی عبدالله فاطمه(الفت)
پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور

شنبه 97/5/06،

نهاوند ،

(اخبار رسمی):
در رابطه با پرسش مهر 98-97 رئیس جمهور
یا همان پرسش مهر نوزدهم باید گفت که آنچه حائز اهمیت است این است که رئیس
جمهور هرساله با مطرح کردن این پرسش سعی در برقراری توازن اخلاقی ، رفتاری
و کردار نیکو در جامعه است و این امر
برای دسترسی به مطالب بر روی هر عنوان با بخش کلیک کنید.
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش1)
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش2)
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش3)
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش4)
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش5)
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش6)
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش7)
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش8)
عبداللّه های سه گانه در آخرالزّمان (بخش9)
سید عبدالله حسینی هم به عرصه انتخابات وارد شد:small_blue_diamond:پیش از این عبدالله حسینی از سوی هیئت اجرایی و هیئت نظارت استان و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات #ردصلاحیت شده بود و پس از بررسی نهایی امروز که تنها کمتر از ۳ روز مانده به روز انتخابات صلاحیت وی تایید شد.:small_blue_diamond:حال باید دید که او وارد این عرصه خواهد شد یا انصراف خود را اعلام‌ میکند.+ اینطور پیش بریم باید منتظر عزت یوسفیان هم باشیم...
پرسش و پاسخ های QA مربوط به تست برنامه های موبایل
آیا برای یک مصاحبه شغلی برای تست برنامه های موبایل آماده میشوید؟ ما برایتان  پرسش و پاسخ های مربوط به این شغل را فراهم نموده ایم. پس خودتان را آماده کنید.
با افزایش فناوری در تمام دنیا ، از آن طرف نیز تست برنامه ها و وب سایت های طراحی شده برای دستگاه های مختلف تلفن همراه هر روز تقاضای بیشتری پیدا میکند.
اگر قرار است برای یک پروژه ای با برنامه نویسی مصاحبه کنید ، توسط آنها متعجب نشوید. در عوض ب
کوتاه شدن زمان پادشاهی بنی عبّاس پس از مرگ عبدالله عبّاسی
ابو بَصِیر گفت که شنیدم ابو عبدالله -صادق-(علیه السّلام) می فرمود:
کسی برای من مرگ عبدالله را گردن بگیرد، برای او قائم را گردن می گیرم. سپس فرمود: هر گاه عبدالله بمیرد، مردم پس از وی بر کسی گرد نمی آیند، و این پراکندگی اگر خدا بخاهد، جز با زمامدار شما به پایان نمی رسد، و پادشاهیِ سالیانه می رود، و پادشاهیِ ماهانه و روزانه می شود. گفتم: آن رویدادها به درازا خاهند کشید؟ فرمود: چنین نیست(1).
ب
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
زبان
تدریس lesson 5 
20 کلمه باحروف DLR و یا دو پاراگراف با کلمات DLR در انها بنویسید (اگر ایگیلیسی شما خوب است) ، work book lesson 5 حل شود ، حداقل ویژگی های ظاهری 5 معلم را یادبگیر .

دوم
فارسی
خواندن تصویر نویسی های منتخب
نوشتن درس 10 در دفتر و خودارزیابی در 10 در کتاب حل شود

سوم
زیست
تدریس تا صفحه 96 تکمیلی
پرسش فقط از درس 13 تا اخر بخش دندان

چهارم
قران
پرسش از درس 7 و تدریس درس 8
پرسش قرائت از د
استاد فقط استاد امروز 
ک مراقبم بود اومد راحت در کلاسو بست بچه ها همه ازاد همه سوالارو قشنگ توضیح داد جواب رو هم غیر مستقیم گفت حواسشم پرت میکرد هر کی هر کار میخاس میکرد تازه یک سوال ازش پرسیدم نصف جواب رو بهم گفت گفت حالا فعلا اینارو بنویس بقیرم اگه یادت میاد بنویس اگه هم یادت نمیاد اشکال نداره خودتو ناراحت نکن نمرتونو میدم ^___^
استادی از بهشت
الهی ک خیر ببینی استاد جان
کتاب هفت پرسش استراتژیک نوشته ی رابرت سایمونز توسط نشر آریاناقلم منتشر شده است. این کتاب رویکردی ساده برای اجرای بهتر استراتژی را ارائه می دهد. سایمونز براساس تجربه ی خود به این نتیجه رسیده است که استراتژی با پاسخ گفتن به هفت پرسش استراتژیک شکل می گیرد. در پاسخ به این پرسش ها باید صریح بود و از پاسخ های دوپهلو پرهیز کرد. کتاب زبان ساده ای دارد و ممکن است در نظر برخی گفته های نویسنده، بدیهی دانسته شود. اما همین بدیهیات است که مورد توجه بسیاری
کتاب هفت پرسش استراتژیک نوشته ی رابرت سایمونز توسط نشر آریاناقلم منتشر شده است. این کتاب رویکردی ساده برای اجرای بهتر استراتژی را ارائه می دهد. سایمونز براساس تجربه ی خود به این نتیجه رسیده است که استراتژی با پاسخ گفتن به هفت پرسش استراتژیک شکل می گیرد. در پاسخ به این پرسش ها باید صریح بود و از پاسخ های دوپهلو پرهیز کرد. کتاب زبان ساده ای دارد و ممکن است در نظر برخی گفته های نویسنده، بدیهی دانسته شود. اما همین بدیهیات است که مورد توجه بسیاری
دانش آموزان باید بر اساس مطالب ارائه شده در فایل آموزش مجازی درس 24 و همچنین مطالب کتاب، فعالیت های تعیین شده در فایل آموزش مجازی و همچنین پرسش های طرح شده را تا پایان پنج‌شنبه 18 اردیبهشت در کوئرا (این لینک) ارسال نمایند.

دریافتعنوان: تدریس مجازی درس24 مطالعات هشتم- استاد میریحجم: 60 مگابایت 
دریافتعنوان: پرسش‌های درس 24 مطالعات هشتمحجم: 147 کیلوبایت 
نجمهههههههههههههه
چرا استاد این همه گیجی را برایمان آورد؟
درست میشه کم کم
آخه من پر از سوال و منگی هستم.پر از توهم درباره نوشته ها  و مشق هایم
میخوای این جلسه به استاد پیشنهاد یک جلسه پرسش و پاسخ بدهیم؟
ااااررررررررررررررره موافقم.خیلی باحالی نجمه..
روز اول کلاس کنار دستم نشسته بود.با هم هیچ حرفی نزدیم  فقط فهمیدم اسمش نجمه سادات هست و هم سن و سال.
جلسه دوم جای کلاس عوض شد اما من و نجمه  کنار هم بودیم..کنار هم نشستیم تا یک روز توی مترو دیدمش و
سلام اگر اشتباه نکنم این پرسش و پاسخ دومه
به نظر شما مردم امروزا بیشتر ب چ چیزایی نیاز دارن؟؟
ینی خود شما چی تو زندگیتون کمه؟؟
چی هر روز عصبیتون میکنه؟؟
اگر هرچیزی هست بگین
حتی مثلا اگر سوراخ جوابتونم اذیتتون میکنه بگین
مهم نیست چی باشه فقط لطفا تو نظرات بیگن
دانلود رمان جدید عروس استاد
دانلود زیبا و جذاب رمان عروس استاد
دانلود رمان عروس استاد دارند جام طرفدار
دانلود جدیدترین رمان عروس استاد با نسخه pdf
دانلود رمان باحال و عاشقانه عروس استاد با نسخه pdf
دانلود پارت اول رمان عروس استاد با نسخه apk
ادامه مطلب
هدف پرسش مهر ؟
پرسش مهر با هدف افزایش خلاقیت دانش اموزان و همچنین به چالش  کشیدن دانش اموزان است. ما دانش آموزان با جوابی درست و علمی( جوابی که مخالف قوانین مدرسه نباشد)  به پرسش مهر میتوانیم نقشی دررفع مشکلات کشور و مدرسه داشته باشیم

کودکی ده ساله را که دست چپش در یک حادثه ی رانندگی از بازو قطع شده بود ، برای تعلیم فنون رزمی جودو به یک استاد سپردند . پدر کودک اصرار داشت استاد از فرزندش یک قهرمان جودو بسازد . استاد پذیرفت و به پدر کودک قول داد که یک سال بعد میتواند فرزندش را در مقام قهرمانی کل باشگاه ها ببیند . در طول شش ماه ، استاد فقط روی بدنسازی کودک کار کرد و در عرض این شش ماه حتی یک فن جودو به او تعلیم نداد 

ادامه مطلب
خصوصیات یک استاد آیلتس مناسب
یکی از دغدغه های زبان آموزان و کاندیداهای آیلتس انتخاب استاد مناسب بوده است. به این دلیل که این آزمون دقیقا یک آزمون سرنوشت ساز است. بر اثر شکست در این آزمون هر فردی ممکن است هزینه های زیادی متحمل شود لذا انتخاب یک استاد مناسب و کاربلد واقعا کار سختی است. اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لطفا به لینک زیر سر بزنید تا با خصوصیات یک استاد آیلتس خوب آشنا شوید: 

انتخاب استاد مناسب آیلتس...

معرفی دبیران محترم دبیرستان نمونه ملاصدرا درس سال 99-98

کار و فناوری
استاد علی ربیع زاده(لیسانس برق_دبیر تخصصی در حوزه برق و سازه های الکترونیکی و کار های عملی) 

عربی
استاد ایوب شکاریان (دکترای عربی، دبیر تخصصی) 
استاد عباس مومن (لیسانس عربی"دبیر تخصصی) 

ریاضی
استاد ابراهیم بشیریان (فوق لیسانس ریاضی'دبیر تخصصی) 
آقای.... (اطلاعات بعدا اصلاح میگردد) 

فارسی
استاد حسن فراتی (لیسانس فارسی' دبیر تخصصی) 
آقای حاجی پروانه (لیسانس فارسی ') 

علو
«سفری از عاشورا تا اربعین»
این کتاب تالیف «عبدالله مستحسن» است. نویسنده در این اثر موضوع عاشورا را از ابعاد و زوایای تاریخی، اعتقادی و عرفانی مورد مطالعه و پژوهش قرار داده است.
عبدالله مستحسن در آغاز راجع به اهداف قیام عاشورا و وجوه و جنبه‌های اجتماعی و سیاسی بحث کرده و نیز به بعد عاطفی و احساسی و هدایتی و تربیتی این واقعه مهم تاریخی اشاره می‌کند.
وی سپس با طرح پرسش امام کیست؟ و اینکه امامت چه خصوصیات و مشخصاتی دارد؟ رشته سخن را ادامه داده
عنوان فایل : مرگ عبدالله و ضمانت حضور قائم
موضوع : علائم، بررسی تحلیلی روایات ظهور و مرگ عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود 
گردآوری و تنظیم : صادق شکاری
تاریخ انتشار : 24 جُمادیَ الثّانی 1438، اصلاحیه: 15 محرم 1440
نوع فایل : pdf ، word
تعداد صفحات : 51 ، a4 
توضیحات بیشتر : 
ادامه مطلب
زنگ
درس

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
این پاورپوینت در 26 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی و گرد آوری
شده است در این پاورپوینت مطالبی از نسبت جابر،ازدواج و فرزندان،مخالفت
جابر با حکومت معاویه،شخصیت علمی جابر،جابر اولین زائر امام حسین و سایر
مطالب مفید و ارزنده در مورد جابر بن عبداللّه انصاری  در این پاورپوینت
درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید

عبدالله حیرت زده به عبدالاعلی و ربیع نگریست، حالا تقریبا همه اهل بازار به گرد آنها جمع شده بودند. عبدالله گفت: آیا به راستی تو قصد کوفه کرده ای؟
عبدالاعلی گفت: و خوشحال می شوم اگر عبدالله در این سفر همراه من باشد ...

عبد الله گفت: وقتی بزرگان قومی صلاح مردم خویش را نمی دانند و به راحتی بیعت خود را با خلیفه می شکنند، از جوانان خام قبیله چه توقعی است؟

عبدالاعلی پاسخ داد، اما رو به جماعت. گفت:
چه باک از این که جوانان هدایت گر پیران شوند. هم شجاع
محیط مدرسه چگونه محیطی است؟اگر محیط سرگرم کننده و خوبی نیست چه کار هایی انجام دهیم تا مدرسه فعال ، خوب و پویا داشته باشیم؟
رئیس جمهور کشورمان آقای دکتر روحانی هر ساله پرسشی را در اول مهر به نام پرسش مهر رئیس جمهور مطرح میکند.
نگهبان وظیفه شناس واحد حراست جناب آقای عبدالله مومنی که چندین سال است در لباس مقدس نگهبانی مشغول به کار میباشد
وی تا به حال چندین بار مور تشویق از طرف مدیریت شرکت و مدیر عامل های پروژه ها قرار گرفته است نگهبان مومنی
و درحال حاظر مشغول به خدمت میباشد او باتمام مشکلاتی که دارد کار کردن را یک عبادت خالصانه میداند پس برای او و خانواده محترم ایشان آرزوی موفقیت را از خداوند متعال خواستاریم و امید واریم که در تمام مراحل زندگی خود همیشه سربلند باشد
اسامی سی وشش تن ازفرزندان ونوادگان ائمه واقع در کوه سفید که روی زیارت نامه نوشته شده بود
قاسم بن امیرالمومنین.محمدوابراهیم وجعفر وعبدالله وسیدشرف الدین امام زین العابدین.ومحمد وابراهیم ابن امام جعفرصادق.سلطان حاذق ابن امام محمد باقر.زکریا ابنامام موسی کاظم.سلطان شاه فضل ابن علی بن موسی.زکریا وحسین وعبدالله ونجم الدین ابن امام محمد تقی.عبداللع شعیب انباءعلی النقی  اسمعیل ومحمد وحسین انباءامام حسن عسگری.سید شرف الدین ابن علی.قاسم بن حسی
متن ترانه عبدالله زینلی به نام فرشته

قصر عشقمون رو دست به دست هم روی آب ساختیمتوی بازی دل رفتی و ما بازی نکرده بازی رو باختیمتوی تاریکی موندم ، همه عالم سیاههتوی دستم یه گیتار ، همدم بغض شبامهفرشته مال تو قلبم ، من اون پاییز تن زردمدرخت عشقمون مرده ، ریشه هاشو از دلم کندمفرشته فکر پروازی ، بال و پر داری و آزادیپر کشیدی رفتی و اینجا ، قفس شد بی تو تنهاییتو رفتی و هنوز اینجا هستی تو هر نت گیتارمتو رفتی و هنوز هر شب به عشق تو بیدارممن اون ققنوس ش

نخل و نارنجنویسنده: وحید یامین پورانتشارات جمکران
بریده کتاب:
سید محمد طباطبایی در تمام مدت چشم در چشم مرتضی سکوت کرده بود مرتضی آرام وبا قدم های کوتاه جلو آمد و به موازات پدرش، مقابل استاد ایستاد، سید محمد به چهره جوان ومصمم مرتضی نگاه و رو به ملا محمد امین گفت: «این جوان نبوغ ذاتی دارد. پیشانی بلند است و رو سپید. او را به صاحب این قبه بسپارید و بروید» …
بریده کتاب(۲):
پدر دربین الحرمین فرزندش را برای آخرین بار در آغوش گرفت و همان طور که استا
شنبه۹۸/۱۰/۷  آزمون قرآن برگزار میگردد( روخوانی و واژگان مانند : قُل : بگو )

هدیه : برای آمادگی بیش تر برای آزمون دی ماه، دروس ۱تا ۸ خوانده شود ؛پرسش می شود.

علوم:دروس ۱،۲،۳،۶ خوانده شده،  پرسش می شود.
ریاضی: نمونه های موجود در کانال حل شده و سوالاتی که اشکال دارند،مشخص کرده تا رفع اشکال شود.
نخستین نشست از سلسه جلسات  جایگاه لغت شناسی در پژوهشهای قرآنی در مدرسه علمیه حضرت ابالفضل علیه السلام در تاریخ 25/7/98 برگزار شد.
استاد عبدالله پور از اساتید گروه قرآن پژوهی دفتر تبلیغات اسلامی از اهمیت لغت شناسی قرآن در فهم سخن به میان آورد و گفت 
راغب اصفهانی در کتاب مفردات خود می گوید لغت شناسی خشت و شنگ بنای فهم قرآن است.
  در ادامه ایشان مراحلی برای کار با قرآن و لغت شناسی ارائه کردند که مورد استقبال طلاب و اساتید مدرسه قرار گرفت.
برای ایشا
خب گاهی با بعضی آدمها به مشکل میخوری، نمیدونم چرا با این استاد به مشکل خوردم. واقعا هنوز برام سوال هست. وقتم شریف تر از این بود که به غیبت از ایشون بگذره. خسته ام کرد.اینها رو میگم که خالی بشم چون جایی برای گفتن ندارم و مثل شما استاد عزیز، پیش همه یک سری واقعیت نصفه و نیمه را بیان نمیکنم!!!
ادامه مطلب
گویند که معلّمی از بینوایی در فصل زمستان درّاعۀ(1) کتانِ یک‌تا(2) پوشیده بود. مگر خرسی را سیل از کوهستان در ربوده بود می‌گذرانید، و سرش در آب پنهان.(3)
کودکان پشتش را دیدند و گفتند: «استاد، اینک پوستینی در جوی افتاده است، و تو را سرماست، آن را بگیر.» 
استاد از غایت احتیاج و سرما در جَست که پوستین را بگیرد، خرس تیز(4) چنگال در وی زد. استاد در آب گرفتار خرس شد. کودکان بانگ می‌داشتند که: «ای استاد، یا پوستین را بیاور و اگر نمی‌توانی رها کن، تو بیا.»
گ
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
استاد داستان پیام داده انتظار میره امسال به جای چیزهای دیگه ...برای هم کتاب ارسال کنیم به عنوان عیدی تا هم مطالعه کنیم و هم این روزها مفید باشه برای همه...
منم جواب دادم...واقعاااا انتظار میره استاد!بی زحمت امضا هم بکنید کتابو برام!
و استاد فقط سکوت...فقط نگاه...

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
اولین بار مریم این کتاب رو معرفی کرد
با مریم کلاس استاد جان آشنا شدم
رشته و گرایش خیلی متفاوتی داره با زمینه کار من و استاد جان
استاد مریم گفته بود کلاس استاد جان رو بیاد شاید بتونه در مورد ی موضوعی
اطلاعات کسب کنه
و مریم پارسال برای دومین سال می اومد کلاس استاد جان
خوب براش خیلی سنگین بود و میشه گفت هیچی نمی فهمید
از من در مورد استاد جان و دیدگاهش و نگرشش پرسید
و این بین یکمی از دیدگاه استاد خودش گفت
و این شد که من با استاد مریم از دور آشنا شدم
اسامی سی وشش تن ازفرزندان ونوادگان ائمه واقع در کوه سفید که روی زیارت نامه نوشته شده بود
قاسم بن امیرالمومنین.محمدوابراهیم وجعفر وعبدالله وسیدشرف الدین امام زین العابدین.ومحمد وابراهیم ابن امام جعفرصادق.سلطان حاذق ابن امام محمد باقر.زکریا ابنامام موسی کاظم.سلطان شاه فضل ابن علی بن موسی.زکریا وحسین وعبدالله ونجم الدین ابن امام محمد تقی.عبداللع شعیب انباءعلی النقی  اسمعیل ومحمد وحسین انباءامام حسن عسگری.سید شرف الدین ابن علی.قاسم بن حسی
بند هفت، هفت تا اتاق داشت و یک سالن بیست متری. جا نبود. دو طرف راه روی دومتری را هم تخت زده بودند. تخت های سه طبقه ی آهنی کف چوبی، با یک پتو که هم زیرانداز بود، هم بالش، هم روانداز.
تازه واردها باید روی زمین می خوابیدند. تخت مال سابقه دارها بود. عبدالله شب ها جایش را می داد به یکی از تازه واردها. می گفت نصفه شب که می خواهد از تخت بیاید پایین برای نماز، سر و صدا می شود. اما روزها جاش طبقه ی سوم تخت بود. می نشست آن بالا و کتاب می خواند.
یادگاران، جلد 5 کت
 زنگ
درس

اول
ادبیات
تدریس درس 7+حکایت دعای مادر   

دوم
مطالعات
پرسش +تدریس درس 10+تدزیس درس11+خواندن نمونه سوالات پارسال
جلسه ی بعد 4 درس پرسش می شود

سوم
زبان
تدریس درس 4
هفته ی بعد listening و 40 کلمه یاد بگیرید آزمون می گیرنند+صفحه 23 پرسیده می شود

چهارم
زیست
گروه بندی دانس آموزان+پرسش از 2گروه

امروز استاد عیسی پیام داد که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی همگانی کلاسهای موسیقی غیرحضوری تا پایان سال برگزار میشود. به این صورت که هر هنرجو باید اجرای درس خودش را فیلم بگیرد و برای استاد ارسال کند و سپس استاد ایرادات احتمالی اجرا رو بگوید و درس جدید را هم بدهد. تجربه ی شیرین و منحصربفردی خواهد بود
بدم اومد ک وقتی استاد داشت chondromalacia رو درس میداد به من نگاه کرد فقط چون که میدونست من زانوم درد میگیره://بعدشم پرسید استاد درمانش چیه استاد گفت وزن کم کنن، گفتش که اگه وزنشون کم باشه چی؟ استاد گفت هیچی و باز به من نگاه کرد:/الان که داشتم این مبحثو میخوندم یادم اومد و خورد تو حالم:/اینم یادم اومد که سر قلب استاده به من گفتش که برم دستگاه فشار بیارم خیلی بدم اومد:(((((شاید چون نصفه و شبه و دارم درس میخونم، ولی نه خوب ناراحت میشه آدم بخاطر چیزای کوچیک:(
رفتیم مریض رو معاینه کنیم ، مریض آخوند بود با عمامه و بند و بساطش نشسته بود روی تخت ؛ استاد گفت میشه کلاهتون رو بر دارین من معاینه کنم ؟؟ (سرش رو بخیه زده بود باید سرش رو میدید استاد) 
یعنی اووونقدر خودم رو نگه داشتم اون وسط نخندم که داشتم غش میکردم :)) 
بعد از اینم که اومدیم بیرون خود استاد از سوتی ای که داده بود غش کرد رسما...
پرسش
پرسش: چه کسی ما را در برابر مشکلات و وسوسه های دنیوی یاری می دهد و حمایت می کند؟ 

پاسخ:
"چشمان خود را به سوی کوهها برمی افرازم؛ یاریِ من از کجا می رسد؟ یاری من از سوی خداوند است که آسمان و زمین را آفرید" 

مزامیر، باب 121، آیات 2 و 1

یکماه پیش فایل پروژه را فرستادم برای استاد، قرار بود کامنت های خودش را بذاره و بعد فایل را بفرسته برای خانم دکتر که ایشون هم کاملش کنه و بخشی که مربوط به تخصصش هست را بذاره. چند روز پیش نهایتا به استاد پیام دادم که استاد تغییرات را انجام دادید فایل را بفرستید که من موارد شکلی و ... را هم نهایی کنم. اونوقت تازه میگه از خانم دکتر پیگیر بشوید که فایلشون را ارسال کنند! خب من تا اون موقع فکر میکردم استاد کامنت های خودش را گذاشته روی فایل، تا اینکه زن
به امید خدا فعلا کار رو با بارگذاری صوتهای تدریسی که ضبط شدن و برخی جزوات که تقریر خودم هست شروع می کنم؛ تا ببینیم در ادامه خدا چی بخواد...
محتواهایی که فعلا آماده در اختیارم هست و ان شاء الله به تدریج بارگذاری میشه ، عبارتند از:
ادبیات:
جزوه نحو 4 استاد شامیری (حفظه الله)
صوت های تدریس و جزوه تجزیه ترکیب استاد شامیری (حفظه الله)
فقه:
صوت های تدریس فقه 3 ( کتاب المتاجر، کتاب البیع و کتاب الدین) استاد مفتخر (حفظه الله)
صوت های تدریس فقه 2 (کتاب الصوم
پیش زمینه ارباب و غلام
شب اول محرم 98
هیئت روضه العباس تهران
حسین سیب سرخی
پدرم خادم دربار حسین

(متن و سبک این زمینه زیبا رو در ادامه مطلب ببینید ... کربلا نصیبتون)

متن مداحی:

پدرم خادم دربار حسین
مادرم هست عزادار حسین
هر کسی هست طرفدار کسی
پسرم هست هوادار حسین

من از اون روز که دربند تو ام ، آزادم آزادم
چه کنم حرف دگر یاد نداد ، استادم استادم

ماه تویی راه تویی 
ابی عبدالله
عشق دلخواه تویی
ابی عبدالله
حضرت شاه تویی
ابی عبدالله

جزوه آیین دادرسی مدنی 1 دکتر عبدالله شمس
جزوه آیین دادرسی مدنی 1 دکتر عبدالله شمس کاربران و دانشجویان گرامی محتوای فایل دانلودی جزوه آیین دادرسی مدنی 1 دکتر عبدالله شمس در 57 صفحه با فرمت pdf برای شما عزیزان تهیه و تنظیم شده است. ...
دریافت فایل
پرسش ۱-۲ فصل اول فیزیک دهم تجربی 

پاسخ پرسش ۱-۲ : مزایا : در دسترس است (همه جا قابل استفاده است) ؛ معایب : مقدار یکا ثابت نبوده و از فردی به فرد دیگر می تواند متفاوت باشد.
پایان پرسش ۱-۲ فصل اول فیزیک دهم تجربی 
منبع : book4.blog.ir 
○ کپی برداری از محتوای این سایت ممنوع و حرام می باشد  ( جهت اشتراک مطالب فقط از آدرس اینترنتی صفحه استفاده کنید )
(blog.ir) ساخته شده با ❤ قدرت گرفته از سیستم بیان
فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت ، استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم

شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد

استاد به او گفت :
آ
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
از کلاس های انلاینمون همینقدر براتون بگم که از کل یک ساعتونیم کلاس یک ساعتو ربعش صدای استاد قطعه و ما صدای استادو نداریم و اون یک ربع دیگه هم که وسطا هر چند ثانیه وصل میشه استاد داره سرفه میکنهو صداشو صاف میکنه یا صدای زیبای قورت قورت آب یا چای خوردن استاد میاد
منکه خیلی دارم استفاده میکنم از کلاسا شمارو نمیدونم:) 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
استاد دیگر نمی‌خواند
تازه مسئولین متوجه شده اند که چقدر جایش خالی است؟؟؟؟
چقدر دیر!!!
ولی باز هم تشکر 
براستی استاد محمدرضا شجریان لیاقتشان بیش از یک خیابان است
فرهنگ ایران زمین پس تا ابد تا همیشه زیر دین استاد شجریان است همانطور که به حافظ مدیون است
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
زنگ
درس

اول
فیزیک
چک کردن تکالیف - تدریس قانون پایستگی 
آمادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش + تدریس بخش دوم درس 3 و پرسش و حل نمونه سوال
جلسه بعد آزمون شفاهی 

سوم
ریاضی تکمیلی
حل تمرینات جدید پلی کپی 

چهارم
هنر

امروز صبح رفتم پیش استاد منو جلو آقای ملکی شست گذاشت هر چی تو دهنش بود بهم گفت :|
هی میگفت من اینقد مقاله اتو تصحیح کردم تاحالا than رو اونجا گذاشتم ؟!! 
بعد از ظهر نشسته بودم دیدم استاد اس ام اس داد گفت ساعت سه بیا اتاقم 
نگو استاد فک کرده بود صبح به اندازه کافی فوش نداده بهم گفته بود برم باز منو بشوره  دوباره یه دورم ساعت سه منو شست پهن کرد... فردا زنگ نزنه بگه بیا فوشت بدم صلوات 
+ یه زمانی زندگی ما هم اینجوری بود ولی الان رابطه مون بر اساس احترام
الهی! ای گشاینده زبان مناجات‌گویان و ای انس‌افزای خلوت‌های ذاکران و ای حاضر
نفسهای رازداران... در حاجت کسی نظر کن که او را یک حاجت بیش نیست..
 مرا تا باشد این درد نهانی............تو را جویم که درمانم تو دانی
الهی! اگر با تو نمی‌گویم افکار می‌شوم. چون با تو می گویم سبکبار می‌شوم.
الهی! چون یتیم بی پدر گریانم.. درمانده در دست خصمانم. خسته از گناهانم و زخویشتن نالانم.. خراب عمر و مفلس روزگار
الهی! در جلال، رحمانی، در کمال، سبحانی، نه محتاج زمانی، و نه

الهی! ای گشاینده زبان مناجات‌گویان و ای انس‌افزای خلوت‌های ذاکران و ای حاضر
نفسهای رازداران... در حاجت کسی نظر کن که او را یک حاجت بیش نیست..
 مرا تا باشد این درد نهانی............تو را جویم که درمانم تو دانی
الهی! اگر با تو نمی‌گویم افکار می‌شوم. چون با تو می گویم سبکبار می‌شوم.
الهی! چون یتیم بی پدر گریانم.. درمانده در دست خصمانم. خسته از گناهانم و زخویشتن نالانم.. خراب عمر و مفلس روزگار
الهی! در جلال، رحمانی، در کمال، سبحانی، نه محتاج زمانی، و ن
او هر چه خودش را بیشتر می‌شناسد، از معنای زندگی دورتر می‌افتد. برخورد صادقانه وی با خواسته‌های درونی و انگیزه‌های واقعیش، او را به سمت «بی‌معنایی» سوق می‌دهد؛ چرا که در پس هر کدام از آنها یکی از امیال ابتدایی نهفته شده و در بطن آن امیال هم غلظتی از حیوانیت و پوچی چکانده شده است. حتی بامعناترین آن‌ها، هنر، هم ناتوان از پاسخ به پرسش به ظاهر ساده اما دشوار «خب که چه؟» می‌باشد. مارکز صدسال تنهایی را نوشت. خب که چه؟ پیکاسو گرنیکا را کشید. خب ک
قرائت کلام الله مجید توسط استاد بین المللی ، قاری جهانی استاد کاظمی

در آستانه ی ولادت با سعادت امام حسن (ع) ، و در جشن مجازی ولادت کریم اهل بیت ، با دعوت آستان امامزاده عماد الدین (ع) قاری بین المللی استاد کاظمی به قرائت قرآن و نورانی کردن و برکت بخشیدن به محفل نمودند .

مشاهده ی کلیپ قرائت زیبای قرآن کریم توسط استاد کاظمی : مشاهده ی کلیپ
مقاله پرسش مهر 98
 پرسش مهر امسال شامل مقاله - داستان - شعر - وب نوشت - کارتون - نقاشی و ... می باشد که دانش آموزان می توانند برای شرکت در مسابقه پرسش مهر استفاده نمایند.این فایل مقاله پرسش مهر 98 کاملترین فایل مقاله و تحقیق می باشد.
محتوای مقاله پرسش مهر 98 پیرامون پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم

دانلود تحقیق پرسش مهر ۹۹-۹۸
حتی در صورت امکان از فرصتی استفاده کنید و موضوع مشارکت را با معلمین مدرسه نیز مطرح کنید .
بگذارید شاگردان دریابند که آنچه
اهداف عملیاتی فراخوان پرسش مهر 20
1- پرورش روحیه پرسش‌گری و توانایی نقد و تحلیل پدیده‌ها2- آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی3- ایجاد تعامل بیش‌تر بین معلمان و دانش‌آموزان4- ایجاد نشاط، شادابی و تحرک بیش‌تر در مدارس5- کاهش فاصله بین حوزه‌های ستاد و اجرایی6- ترویج و تقویت امر تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش7- گسترش و تقویت فعالیت‌های گروهی8- شناسایی تنگناها، موانع و مشکلات جامعه و ارائه راه‌کارهای مناسب9- کشف، رشد و پرورش استعدادهای بال
این شب مانند شب چهارم میان چند شهید کربلا مشترک است. شب پنجم به حبیب بن‌مظاهر و حضرت عبدالله بن حسن کودک هشت ساله امام مجتبی (ع) نیز منسوب است. عبدالله(ع) در شمار آخرین شهیدانی بود که پیش از شهادت امام حسین(ع) در ظهر عاشورا به شهادت رسید.
زهیر، الگوی عاشقی کربلاست. او تا چند روز پیش، از دیدار حسین(ع) هراس داشت، اما پس از آن که به خیمه امام گام نهاد، هراسش به عشقی جاودانه بدل شد. بارقه نگاه حسین(ع) چنان در جانش اثر کرده بود که از همه هستی خود گذشت و ا
بسم الله الرحمن الرحیم
نکاتی راجع به درس خارج
در انتخاب استاد باید به شرایط ذیل توجه شود:
1.       استاد منظم باشد. لذا در سال اول و حتی الامکان در کل دوره درس خارج از شرکت در درس اساتیدی که تعطیلی مکرر دارند  ، پرهیز شود.
2.       در کنار استادی که طلبه از آن درس می گیرد یک استاد راهنما وجود داشته باشد تا از نکاتی که طلبه سرکلاس خوب متوجه نشده یا تتمیم آن را نمیداند(و دیگر راهنمایی ها) بهره مند گردد.
3.       استاد بیان رسا داشته باشد . لذا شرکت د

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه و پس از نواختن زنگ مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) همچنین با طرح پرسش مهر از دانش آموزان خواست به این پرسش پاسخ دهند که "آیا محیط مدرسه یک محیط دلپذیر، شاد ، دلخواه و پرنشاط برای شما هست؟ و دولت، خانواده، معلمان و خود دانش آموزان چکار باید بکنند که این محیط شاداب تر ، دلپذیرتر و برای دانش آموزان امن تر و دوست داشتنی تر شود؟"
زنگ
درس

اول
فیزیک
چک کردن تکالیف - تدریس قانون پایستگی 
آمادگی برای جلسه بعد

دوم
عربی
پرسش + تدریس بخش دوم درس 3 و پرسش و حل نمونه سوال
جلسه بعد آزمون شفاهی 

سوم
ریاضی تکمیلی
حل تمرینات جدید پلی کپی 
حل پلی کپی در دفتر 

چهارم
هنر
تدریس حرف ح
نوشتن  1 خط از سر مشق 
< استاد راهنمای جان ازم خواستند فردا برم سر کلاسشون و برای دانشجوهاشون یه ارائه داشته باشم....با کمال میل قبول کردم....فقط موندم فردا چی بپوشم؟ با لباس خلبانی برم سر کلاس یا کت و شلوار بپوشم؟:)>
<از بس غذا پختم و شستم و روفتم دیگه خسته شده بودم، امشب دل رو زدم به دریا و تنهای تنها بدون بانو آلکس، رفتم رستوران..چلوکوبیده اش خیلی ناز بود ولی سوپش مزخرف بود! رب گوجه خالی بود! مرگ بر سوپ با رب گوجه زیاد!>
<هر کاری کردم که از دانشجوهام میانتر بگیر
پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای مجازی در قالب word و قابل ویرایش
یک بار دیگر سایت فایلستان جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم  قرار داد.مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹

پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر ۹۹-۹۸ رئیس جمهور
پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه تحقیقاتی سایت بازرگانی مهر جهت استفا
پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای مجازی در قالب word و قابل ویرایش
یک بار دیگر سایت فایلستان جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم  قرار داد.مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹

پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه تحقیقاتی سایت بازرگانی مهر جهت استفا
نام کتاب: هزار و یک پرسش و پاسخ علمی ( جلد اول)ترجمه و گردآوری: محمود حکیمی
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ سوم ، ۱۳۷۵ناشر : انتشارات قلمتعداد صفحات: ۲۳۷ صفحه.اندازه صفحات: ۱۶×۲۴عکس : داردشابک:   ۹۶۴۳۱۶۰۱۷۳| ISBN : 964-316-017-3
* تاریخ ورود به کتابخانه‌ی شخصی: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ سه‌شنبه
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول در تابستان ۱۳۹۸
* معرفی و بررسی:بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِاین کتاب در ۷ فصل به پرسش‌های تاریخی و علمی مربوط به آن بخش پاسخ می‌دهد که شامل : عل
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی‌راد :
هنگام ثبت و ضبط خاطرات و وقایع زندگی ایشان، هرجا اندکی بوی تکریم از خود بود، اجازه ضبط نمی‌دادند.
علامه از سر بزرگواری اجازه ضبط و چاپ برخی از مطالب را نداد، ولی به‌نظرم ثبت و انتشار این نکات درس‌آموز، خوب و مفید است. در خِلال مصاحبه، هنگامی که صحبت از شاگردان استاد به میان آمد، ایشان گفتند که «آقا سید محمدباقر صدر نزد من منطق خوانده است، ولی این را منعکس نکنید.» به ایشان عرض کردم که این یک سنت خو

گویند گویند گویند که روزی مهر یه دلبری به دل یکی افتادای کاش نمی افتادگویند که هرشب توویِ دستش یه پیاله با من آن نیستاصاً عین خیالش چرا استاد آخه چه کاریه استادگویند که کشته مرده میدادتار مژگونشو من، من به قربونشو ای وایافتاد افتاد افتاد به دلم مهر تو ای کاش نمی افتاد نمی افتاداسفند و دی و خرداد و مرداد
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  NITROMUSIC.IR  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
که همش مهمونی آخه چه کاریه استاد استــاددلا دلا دلا دلا استادچرا چرا چرا چراگویم گو
پاسخ و مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹  دانش آموزان به پرسش مهر بیستم رئیس جمهور کاملترین فایل موجود در فضای مجازی در قالب word و قابل ویرایش شعر پرسش مهر 98-99
یک بار دیگر سایت فایلستان جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم  قرار داد.مقاله پرسش مهر ۹۸-۹۹ شعر پرسش مهر 98-99
پاسخ دانش آموزان به پرسش مهر بیستم نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه تحقیق

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Tarannom world